Wiosenne porządki w szafie. Gdzie wyrzucić zniszczone ubrania?

i

Autor: Pixabay Wiosenne porządki w szafie. Gdzie wyrzucić zniszczone ubrania?

To warto wiedzieć

Przerażające praktyki w sklepach z ubraniami. Była pracownica zdradziła obrzydliwe praktyki. Jak to przeczytasz, to zaczniesz prać nowe ubrania

2023-07-07 4:50

Coraz więcej mówi się o tym, by prać nowo zakupione ubrania. Wiąże się to nie tylko z kurzem i innymi zabrudzeniami, jakie zbierają ubrania wisząc na wieszakach, ale również pewnymi praktykami, które mają miejsce w niektórych sklepach z odzieżą. Tiktokerka OctagonGlasses zdradziła obrzydliwe zachowania pracowników sklepów z ubraniami. Jak to przeczytasz, to zaczniesz prac wszystkie nowo kupione ubrania.

Obrzydliwe praktyki w sklepach z ubraniami. Od teraz zaczniesz prać nowe ubrania

Pranie nowych ubrań to praktyka, która powinna wejść nam w krew. Coraz więcej się mówi o tym, że nowe ubrania wcale nie są czyste. Zbierają się na nich ogromne ilości kurzu, drobnoustrojów, a nawet martwego naskórka innych klientów czy bakterie kałowe. Każde ubrania zanim trafi do nas jest dotykane przez dziesiątki, a czasem setki innych osób. Nie wiemy, czy przestrzegają one higieny. Pranie nowych ubrań to kwestia higieny i dbanie o swoje zdrowie. Jednak jak się okazuje, nie tylko klienci dotykają ubrania na wieszakach. Pracownicy sklepów potrafią robić o wiele gorsze rzeczy. Portal ofeminin.pl opisał obrzydliwe praktyki pracowników sklepów z ubraniami, które przestawiała jednak tiktokerka.

Zobacz także: Sposoby na nadmierną potliwość. Genialny patent na pocenie się w upalny dzień. Kosztuje 3 zł, a pachy będą suche przez cały dzień

 Przerażające praktyki pracowników sklepów z ubraniami

Tiktokerka OctagonGlasses opowiedziała o swojej pracy w jednym ze sklepów z ubraniami. Dziewczyna wyjaśniła, że kierownik ich sklepu oczekiwał, że pracownicy będą zawsze modnie i elegancko ubrani. Nie wszyscy jednak to robili, a często w takiej sytuacji po prostu brali ubrania z wieszaków.  - Skończyło się na tym, że przez większość czasu po prostu wchodziliśmy do sklepu, wybieraliśmy coś, co nie było jeszcze w sprzedaży, zdejmowaliśmy metkę, zakładaliśmy to i pracowaliśmy na naszej zmianie (...) Pracowaliśmy cały dzień. Pociliśmy się. A na koniec naszej zmiany zdejmowaliśmy ubrania, zakładaliśmy metki z powrotem, a następnie odkładaliśmy odzież na wieszak - przyznała tiktokerka. 

Sonda
Pierzesz nowe ubrania?
Tańczące z promocjami 04.07.2023
Listen on Spreaker.