QUIZ. Czy potrafisz dobrze wyglądać w makijażu? Sprawdź, czy się na tym znasz

2021-09-22 7:57
makijaż
Autor: SHUTTERSTOCK makijaż

Makijaż towarzyszy nam od tysięcy lat, niemal od samego początku cywilizacji ludzie malowali sobie twarze, często były to makijaże związane z kultem religijnym czy barwy wojenne, które miały na celu wystraszyć przeciwnika. Dzisiaj makijaż ma przede wszystkim dodawać nam urody i maskować niedoskonałości. Kosmetyki do makijażu do gigantyczna branża, a najwięksi wizażyści traktowani są jak prawdziwi artyści. Lubisz się malować, sprawdź nasz test i zobacz czy jesteś prawdziwym mistrzem makijażu.

QUIZ. Czy umiesz się malować? Jesteś mistrzem makeupu?

Makijaż od lat nie jest tylko domeną kobiet, również mężczyźni coraz chętniej sięgają po produkty, które pomagają im maskować cienie pod oczami, przebarwienia i wyrównują koloryt skóry. Kosmetyków do makijażu są tysiące, a każdy z nim ma swoje własne zastosowanie, używanie ich odpowiednio pomoże nam odmłodzić cerę, wyszczuplić twarz, a nawet zmienić rysy. Tak naprawdę makijaż może zdziałać cuda. Lubisz się malować, a każdy dzień zaczynasz od nałożenia make-upu. Sprawdź nasz quiz i zobacz czy znasz wszystkie nowinki i czy prawidłowo stosujesz ulubione kosmetyki.

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Bosak: Kara śmierci powinna wrócić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE