Rossmann ROZDAJE KOSMETYKI! Do zgarnięcia ponad milion produktów! Tego jeszcze nie było

Rossmann
Autor: Shutterstock Rossmann

Rossmann uwielbia rozpieszczać swoich klientów. Wszyscy miłośnicy makijażu doskonale znają akcję promocyjną sieci drogerii - minus 55 proc. na kosmetyki do makijażu. W tym roku nie wiadomo, czy sieć drogerii zdecyduje się na jej przeprowadzenie. Nie znaczy to jednak, że w ich sklepach brakuje atrakcyjnych akcji marketingowych. Teraz Rossmann oferuje swoim klientom dział w wielkiej loterii, w której można zdobyć 1,5 mln produktów, a także wziąć udział w głównym losowaniu i zgarnąć 15 tys. zł albo nawet 150 tys. zł. Rossmann rozdaje kosmetyki za darmo. Sprawdź, jak wziąć udział w akcji. Przekonaj się jakie to proste i wygrywaj.

Kosmetyki z Rossmanna za darmo? Brzmi rewelacyjnie! Teraz to możliwe, wystarczy tylko robić zakupy w drogerii. Sieć ogłosiła bowiem wielką loterię, w której do zgarnięcia jest wiele atrakcyjnych nagród. Między innymi Rossmann rozdaje 1,5 ml produktów. Wygrać można również nagrody pieniężne - 15 tys. i 150 tys. zł. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w loterii? Przede wszystkim należy mieć zainstalowaną aplikację "Klub Rossmann" i w dniach od 22 marca do 16 maja 2021 r. zrobić zakupy w drogerii stacjonarnej Rossmann za minimum 20 zł. Następnie zeskanować aplikację Rossmann PL lub dokonać transakcji Rossmann GO, ostatnim krokiem jest zgłoszenie się do loterii w aplikacji. 

Za każde zakupy za minimum 20 zł uprawnia do  zagrania o nagrodę natychmiastową - jeden z 1 500 000 produktów z sieci Rossmann. Każde 10 zebranych punktów to 1 los w losowaniu nagrody tygodniowej, czyli 15 tys. zł, zebrane 30 pkt daje 1 los w losowaniu nagrody głównej - 150 tys. zł. Losowanie głównej nagrody odbędzie się 19 maja 2021 roku. 

W zabawie można brać udział wielokrotnie – za każdym razem, gdy zrobimy zakupy za przynajmniej 20 zł i zeskanujemy aplikację Rossmann PL. Oprócz możliwości wygrania nagród rzeczowych w postaci produktów, klient otrzymuje także punkty (20 zł to 1 punkt). Każde 10 punktów daje 1 los w losowaniu nagrody tygodniowej – 15 tys. zł. Natomiast 30 punktów to równowartość 1 losu w losowaniu nagrody głównej, czyli 150 tys. zł. Jeżeli klientowi nie uda się wygrać nagrody rzeczowej, wówczas otrzymuje on 3 dodatkowe punkty. Jeśli klient nie uzbiera 10 punktów do najbliższego losowania tygodniowego, a będzie ich mieć np. 8, wtedy przechodzą one na kolejny tydzień. Po uzbieraniu 10, dostaje się 1 los i bierze udział w grze o 15 tys. zł - czytamy w komunikacie Rossmanna. 

Wielka loteria Rossmanna
Autor: Rossmann Wielka loteria Rossmanna
We Wrocławskim Zoo urodziły się jadowite jaszczurki! To Helodermy Meksykańskie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze