Lancôme

i

Autor: Materiały prasowe Lancôme

Strefa beauty

Skuteczna odpowiedź, jak spowolnić procesy starzenia się. Skóra będzie regenerować się szybciej, niż wskazuje jej wiek

2023-03-17 10:44

Nie da się całkowicie zatrzymać procesów starzenia się skóry. Nie znaczy to jednak, że nie możemy nic zrobić. Profilaktyka działań przeciwstarzeniowych polega przede wszystkim na zapobieganiu, spowalnianiu oraz dobrze dobranej pielęgnacji. Marka Lancôme to uznany ekspert w tej dziedzinie. Ich produkty to połączenie zaawansowanych technologii oraz zbawiennej mocy natury. Teraz Lancôme przychodzi z kolejną nowością, która zawojuje rynek kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Skóra będzie regenerować się szybciej, niż wskazuje na to jej wiek.

Pojawianie się zmarszczek na naszej twarzy zależy od wielu czynników, nie da się jednak tego procesu całkowicie zatrzymać. Warto jednak wprowadzić do swojej codziennej rutyny zabiegi i pielęgnację, które będą działały przeciwstarzeniowa. Wraz z wiekiem na naszej skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki. Eksperci szacują, że skóra zaczyna starzeć się już około 25. roku życia. Mniej więcej w tym czasie skóra produkuje coraz mniej składników aktywnych, takich jak kwas hialuronowy oraz kolagen. Dlatego tak ważna jest odpowiednia i regularna pielęgnacja.

Marka Lancôme to jedna z najbardziej znanych firm na świecie z zakresie beauty. Ich produkty już dawno zyskały status legendarnych, a za marką stoi siłą doświadczenia i szereg badań udowadniających siłę ich kosmetyków. Lancôme zaprezentowała niedawno rewolucyjny produkt, który może całkowicie odmienić Twoją pielęgnację. RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM to unikalny krem regenerujący skórę. Jest to krem na dzień, ale spokojnie możesz go stosować również nie wieczór. Nie ma w sowich składzie filtrów przeciwsłonecznych, dlatego w wieczornej pielęgnacji nie będzie zapychał skóry. 

- Po raz pierwszy w historii Lancôme łączy w jednym produkcie kwas hialuronowy, ponad 300 rodzajów peptydów i moc niacynamidu. Nie bez powodu. W bezprecedensowym badaniu wykazano, że przy regularnym użytkowaniu kremu skóra kobiet w wieku 40-59 lat regerowała się szybciej, w takim samym tempie jak cera młodszych kobiet - pisze Lancôme na swojej stronie. 

Lancome

i

Autor: Materiały prasowe Lancome

Dlaczego jest tak wyjątkowy?

RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM zawiera w swoim składzie między innymi niacynamid, kwas hialuronowy oraz  ponad 300 rodzajów peptydów. 

Jakie efekty daje?

EFEKT LIFTINGU

  • Tydzień 1: Skóra zyskuje jędrność na nowo, a zwiotczałe obszary zaczynają pokazywać znaczącą poprawę.
  • Tydzień 2: Rezultaty przyspieszają, poprawa jędrności i sprężystości skóry potwierdzona klinicznie.
  •  Tydzień 8: +27% liftingu, +38% jędrności, +35% elastyczności.

KOREKCJA ZMARSZCZEK

  • Tydzień 1: Zmarszczki na twarzy i szyi stają się mniej widoczne i zaczynają się spłycać
  • Tydzień 2: Skóra wygląda na odnowioną, +39% w gładkości.
  • Tydzień 8: +48% gładkości i -21% zmarszczek.

REDUKCJA CIEMNYCH PLAM

  • Tydzień 1: Potwierdzona w testach klinicznych poprawa świetlistości skóry i widoczności ciemnych plan.
  • Tydzień 2: Wyrównanie tonu skóry.
  • Tydzień 8: -22% ciemnych plam, +22% poprawa równomierności w kolorycie skóry.
Lancôme

i

Autor: Materiały prasowe Lancôme
Lancôme

i

Autor: Materiały prasowe Lancôme
12-letnia następczyni Celine Dion w The Voice Kids
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany