sukienki na studniówkę

i

Autor: YouTUbe/Clothes crush

Sukienki na studniówkę z Aliexpress do 60 zł! Blogerka zdradza, jak wyglądają w rzeczywistości

2019-12-16 12:41

Zastanawiasz się, czy nie kupić sukienki na studniówkę z Aliexpress? Jedna z blogerek, która prowadzi kanał na YouTube "Clothes crush" podjęła wyzwanie i sprawdziła, jak w rzeczywistości wyglądają sukienki z Aliexpress. Czy opłaca się kupować tam sukienkę na studniówkę? Z pewnością kuszące wydają się ich ceny. Zobaczcie je w realu.

Ten test z pewnością przyda się tym, które za kilka tygodniu mają studniówkę i już teraz poszukują wyjątkowej kreacji. W ostatnich latach bardzo popularna stała się platforma do robienia zakupów internetowych Aliexpress. Nic dziwnego - ceny są tam szokująco niskie i czasem uda się wyhaczyć jakieś perełki, jednak minusem jest długi czas oczekiwania, który waha się od 3 tygodni do nawet 2 miesięcy. Blogerka, która prowadzi na YouTube kanał "Clothes crush" postanowiła sprawdzić, jak w rzeczywistości wyglądają sukienki na studniówkę z Aliexpress, które udało jej się kupić za mniej niż 60 złotych. Czy są dobrej jakości? Jak się układają? Które z nich są warte uwagi? Tych odpowiedzi udzieliła na swoim vlogu.

Zobaczcie, jak wyglądają sukienki na studniówkę do 60 złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE