Hailey Biber

i

Autor: AP

Modna fryzura w stylu gwiazdy

Ta fryzura pięknie wysmukli ramiona i szyję. Stylista fryzur podpowiada, jak zrobić warkocz w stylu Hailey Bieber

2022-08-27 10:11

Hailey Bieber jest znana nie tylko ze świetnych stylizacji, ale i przykuwających uwagę fryzur. To właśnie na gali Grammy 2022 modelka pojawiła się w niezwykłej kreacji od Saint Laurent, którą dopełniła prostym, ale eleganckim warkoczem. Od tamtej pory Internet oszalał na punkcie tego uczesania. Jak wykonać warkocza w stylu Hailey Bieber? Stylista fryzur gwiazd, Piotr Sierpiński podpowiada, jak zrobić fryzurę Hailey Bieber w kilka minut.

Fryzura Hailey Bieber jest hitem

Hailey Bieber to jedna z topowych influencerek i celebrytek na świecie. Jej niezwykłe poczucie stylu inspiruje dosłownie miliony kobiet. Ostatnio gwiazda zachwyciła swoją stylizacją podczas Grammy 2022. Uwagę przykuła fryzura Hailey Bieber. Prosty, a zarazem elegancki warkocz doskonale dopełnij jej stylizację. - Łatwy w wykonaniu, a jaki efektowny! Prosty warkocz nie tylko podkreśli smukłość ramion i szyi, ale również dopełni stylizację i nada całości lekkości - podkreśla Piotr Sierpiński, stylista fryzur gwiazd i specjalista w przedłużaniu włosów.

Jak zrobić fryzurę w stylu Hailey Bieber? Stylista fryzur podpowiada, jak zrobić warkocza

Drobne warkoczyki przy twarzy stały się hitem festiwalowych fryzur, od Coachelii, przez Opener, po Fest Festiwal. Jak je zrobić, aby fryzura była nie tylko efektowna, ale i trwała? Podpowiada Piotr Sierpiński!

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

- Aby uzyskać nonszalancki efekt, włosy powinny być lekko pofalowane, dlatego warto przygotować je dzień wcześniej. Najlepiej, gdy przed snem spryskasz je wodą z solą morską i zapleciesz dwa luźne warkocze. Rano wystarczy, że je rozpuścisz i delikatnie rozczeszesz. Następnie zabierz się za docelowe warkoczyki. Aby uzyskać najlepszy efekt, powinny być symetryczne. W pierwszej kolejności zbierz kosmyki znajdujące się przy twarzy, a później chwyć kolejne. Po zapleceniu, użyj produktu, który utrwali całą fryzurę - wyjaśnia Piotr Sierpiński.

Hailey Biber

i

Autor: EASTNEWS

Taka fryzura, mimo prostoty w swoim wykonaniu, potrafi przykuć uwagę niejednej osoby. Warkoczyki wcale nie muszą być perfekcyjnie zaplecione. Niechlujne upięcia są cały czas na topie!

Kim jest Piotr Sierpiński?

Piotr Sierpiński - stylista fryzur gwiazd, specjalista w przedłużaniu włosów, kolorysta, zdobywca rekordu Guinessa w najszybszym przedłużaniu włosów, ekspert i ambasador Syoss, edukator Mounier Polska oraz Easihair Pro Polska, właściciel luksusowego atelier Piotr Sierpiński Hair w Poznaniu uznanego przez magazyn Gala za najlepsze miejsce Beauty w 2019 i 2020 roku oraz nominowanego do Vogue Beauty Awards 2022 w kategorii salon fryzjerski.

Piotr Sierpniński

i

Autor: Piotr Sierpiński