Fryzury dla kobiet po 40-tce na 2023

i

Autor: YouTube/ The Right Hairstyles, Beauty of Woman

Modne uczesania damskie na 2023 rok

To 4 najlepsze fryzury dla kobiet po 40-tce na 2023 rok. Najmodniejsze cięcia odmładzają o kilka lat. Są łatwe do ułożenia

2022-12-04 4:37

Styliści zaprezentowali modne fryzury dla kobiet po 40-tce na 2023 rok. Te uczesania będą zdecydowanym hitem w nadchodzącym roku. Odmładzające fryzury dla kobiet po 40. roku życia są nowoczesne, a także łatwe do ułożenia. Jakie cięcia będą królować na ulicach w 2023 roku? Cztery fryzury znakomicie modelują twarz, dzięki czemu odejmą nawet 10 lat.

Najlepsze fryzury dla kobiet po 40-tce. Uczesania odejmą lat

Najlepsze fryzury dla kobiet po 40-tce to cięcia, które sprytnie modelują twarz - zamaskują wszelkie niedoskonałości, asymetryczne rysy, a podkreślą kobiecą urodę. Takie fryzury potrafią odmłodzić o kilka lat. Oczywiście najważniejszą kwestią w doborze idealnego cięcia dla siebie jest dopasowanie go do kształtu twarzy. Inne fryzury będą pasować kobietom o twarzy owalnej, a inne tym o kanciastych rysach. Jakie fryzury są zatem najlepsze po 40-tce? Nowoczesne i modne, czyli bob, pixie cut, czy włosy półdługie z grzywką na boki, zwaną curtain bangs. To klasyczne fryzury w zupełnie nowej odsłonie. Niewyzywające, ale odważne. Pasują niemal każdej kobiecie po 40. roku życia. A jakie fryzury dla kobiet po 40-tce będą modne w 2023 roku? Styliści zaprezentowali kilka uczesań, które ich zdaniem są godne polecenia paniom chcącym zmienić coś w swoim wyglądzie w nowym roku.

Modne fryzury dla kobiet po 40-tce na 2023 rok

Chcesz zmienić uczesanie? Koniecznie sprawdź, które fryzury dla kobiet po 40-tce będą modne w 2023 roku. Te proste i klasyczne uczesania, zostały zaprezentowane w zupełnie nowym wydaniu. Każda kobieta po 40-tce znajdzie coś dla siebie, bez względu czy woli włosy krótkie, czy długie. 

  • Pixie cut z pofalowanymi pasmami i grzywką na bok - świetnie wygląda w wersji blond, brąz, a nawet siwej. To odważna, a zarazem elegancka fryzura doskonale odmładza.
  • Asymetryczny bob wysmukli twarz. Takie uczesanie jest proste w układaniu, dlatego zdecydowanie powinny na nie zdecydować się panie, które nie lubią spędzać zbyt wiele czasu przed lustrem
  • Krótkie włosy z grzywką na bok - pasma o długości sięgającej ucha, swobodnie uniesione, z grzywką delikatnie opadającą na twarz.
  • Włosy półdługie lub długie pofalowane z grzywką na boki, czyli curtain bangs to modna fryzura dla kobiet po 40-tce, które lepiej czują się w pasmach do ramion lub dłuższych.
Sonda
Włosy długie czy krótkie?
Salon fryzjerski Curyło w Rzeszowie. Twoje włosy w rękach wirtuoza nożyczek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają