Najlepsze fryzury dla kobiet po 60-tce na jesień 2022

i

Autor: YouTube/ Haircuts and Hairstyle 2022

Modne fryzury na jesień 2022

To 4 najlepsze fryzury dla kobiet po 60-tce na jesień 2022. Te cięcia dosłownie zamaskują zmarszczki i odejmą lat

2022-09-21 14:15

Najlepsze fryzury dla kobiet po 60-tce na jesień 2022 to takie, które są proste do ułożenia, odmładzają, a do tego są modne. Światowi styliści zaprezentowali odmładzające fryzury dla kobiet po 60. roku życia, które doskonale zamaskują wiek i wręcz odejmą lat.Te uczesania to zdecydowany hit na jesień 2022. Zdjęcia fryzur dla kobiet po 60-tce znajdziesz w galerii.

Najlepsze fryzury dla kobiet po 60-tce

Jesień 2022 to czas, kiedy wiele pań myśli o zmianie fryzury. W okresie, kiedy na dworze panują niskie temperatury i trzeba zakładać czapki, ważne jest, aby uczesanie było nie tylko modne, ale też proste do ułożenia. Dlatego warto śledzić najnowsze trendy prezentowane przez stylistów z całego świata, a można wyhaczyć prawdziwe perełki. Jakie fryzury są najlepsze dla kobiet po 60-tce na jesień 2022? Zgodnie z propozycjami ekspertów kobiety 60+ powinny stawiać raczej na fryzury krótkie, które odsłonią szyję, podkreślą kontur twarzy i odejmą lat.

Odmładzające fryzury dla kobiet po 60-tce na jesień 2022

Jednym z takich cięć jest pixie cut, które z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Włosy są krótkie na karku i po bokach, a nieco dłuższe na koronie głowy. Charakterystyczna w tym strzyżeniu jest grzywka opadająca na twarz. Pixie cut pasuje kobietom o pociągłej twarzy. Short bok wyjątkowo dobrze sprawdzi u dojrzałych pań po 60-tce, którym zależy na odjęciu sobie kilku lat. W tym przypadku linia włosów kończy się na wysokości brody lub tuż za uchem. Ta modna fryzura na jesień 2022 świetnie prezentuje się z grzywką na bok lub rozchodzącą się na boki. Styliści nie mają też wątpliwości, że klasyczny bob z grzywką na bok to również doskonała propozycja fryzury dla kobiet po 60-tce. Krótkie włosy z mocno wycieniowanymi końcówkami, doda fryzurze objętości, dlatego doskonale sprawdzi się u pań o cienkich pasmach. Modną fryzurą dla kobiet 60+ są także wszelkie kombinacje cięć z lokami. Takie uczesania doskonale zamaskują zmarszczki, a kobieta będzie wyglądać młodziej.

Spośród propozycji stylistów wybraliśmy cztery najlepsze fryzury dla kobiet po 60-tce na jesień 2022. Zdjęcia znajdziesz w galerii. 

Fryzury damskie 2020 dla półdługich włosów. REWELACJA. To jest MODNE
Sonda
Jaką fryzurę nosisz na co dzień?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE