Magda Pieczonka

i

Autor: instagram Magda Pieczonka

To coś więcej niż książka o makijażu! Magdalena Pieczonka pobudza wyobraźnię i łączy pokolenia

2022-09-07 15:20

W środę, 7 września miała miejsca wyjątkowa premiera drugiej książki pióra Magdaleny Pieczonki. To wyjątkowy przewodnik po świecie makijażu i możliwości, jakie on daje. Pozwoli Ci on nauczyć się technik, które sprawiają, że każdy makeup staje się wyjątkowy, a także stanowi unikalną podróż przez świat pięknych kobiet i samorealizacji się właśnie poprzez makijaż.

"# Like a Star make-up by Magdalena Pieczonka" to już druga książkowa propozycja od naszej rodzimej gwiazdy świata beauty. Jak sama przyznaje, w tej pozycji otwiera się ona na bardziej kolorowe makijaże i pokazuje, że make-up potrafi zdziałać cuda. Nie musi on nas zmieniać, a podkreślać nasz charakter, wyjątkowość i wszystko to, co chcemy pokazać światu. Do współpracy przy tworzeniu tej wyjątkowej książki Magdalena Pieczonka zaprosiła największe polskie infuencerki. Pozycja skonstruowana jest z dwunastu oryginalnych makijaży, które prezentują gwiazdy social media. To między innymi Wersow, Murcix, Natsu, Ola Nowak oraz Lexi Chaplin. Trudno o lepszą reklamę. 

Zobacz także: To najbardziej kochliwy znak zodiaku w horoskopie. Zakochuje się przynajmniej raz miesiącu. Niestały w uczuciach znak zodiaku

- Tym razem Magda skupiła się na oku - i postawiła na prawdziwe szaleństwo. Prezentuje bardzo różnorodne makijaże: na różne okazje, zarówno uniwersalne, stonowane, jak i szalone., różnokolorowe, wymagające lub proste w wykonaniu. Pokazuje, jak uzyskać efekt graficznych oczu, smokey eye, foxy eye czy baby doll look, a także, jak zrobić piegi i malować kreskę na rozmaite sposoby. Nie stroni też od kolorów - sięga po szeroką paletę odcieni niebieskiego, zieleni i fioletu - czytamy w opisie książkie "# Like a Star make-up by Magdalena Pieczonka".

"# Like a Star make-up by Magdalena Pieczonka" znajdziesz w największych polskich księgarniach w cenie około 50 zł. 

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - Ronnie Ferrari zaprasza słuchaczy VOX FM
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany