makijaż

i

Autor: shutterstock

Strefa beauty

To najmodniejsze połączenie tego sezonu. Skuteczna pielęgnacja i piękny makijaż

2022-07-27 9:18

Nowy sezon to kolejne nowości dostępne wyłącznie w ofercie perfumerii Notino. Do portfolio ponad 83 000 produktów dołączyła holenderska marka UXI BEAUTY, która podjęła wyzwanie, by oferować ponadczasowe produkty oparte na pielęgnacyjnych formułach i długiej trwałości. Marka ta szczyci się najwyższą jakością i długą trwałością swoich produktów. To gwarantuje zadowolenie klientów i minimalizuje potrzebę kupowania wciąż nowych kosmetyków. W ten sposób UXI BEAUTY wypełnia swoje zobowiązanie zrównoważonego podejścia do środowiska naturalnego

Wśród nowości znajdziesz, m.in.: produkty do pielęgnacji skóry, na które warto postawić po letnim słońcu. ? Serum rozjaśniające UXI BEAUTY jest tym, co zapewni Twojej skórze promienny wygląd. Już kilka kropli sprawi, że przywrócisz swojej cerze naturalny blask i równomierny koloryt. Do swojego pielęgnacyjnego zestawu dorzuć koniecznie masażer UXI BEAUTY Eyes globe, który zniweluje przejawy zmęczenia dosłownie w kilka chwil.

Zobacz także: Wielki QUIZ o znanych i inspirujących kobietach. Nie znać odpowiedzi na te pytania to wstyd!

Stwórz własne zasady makijażu z UXI BEAUTY wybierając produkty dostępne wyłącznie na Notino! Opanuj do perfekcji grę świateł i cieni. Sięgnij po uniwersalny rozświetlacz w sztyfcie UXI BEAUTY do swojego codziennego makijażu i pozwól, by jeszcze więcej światła dotarło tam, gdzie naturalnie powinno się znaleźć. Dodaj do tego idealną kreskę - cienka, elastyczna końcówka i wysoki poziom pigmentacji UXI BEAUTY Liquid Eyeliner zagwarantują Ci nieskazitelny efekt. Makijaż oczu wykończ z pomocą UXI BEAUTY Natural serum mascara, która wychwytuje nawet najkrótsze rzęsy oraz te schowane w kąciku oka, kryjąc je z każdej strony kremową formułą tuszu i jednocześnie podkręcając.

Nie zapominaj o brwiach! Żel UXI BEAUTY przekona Cię już od pierwszej aplikacji, z uwagi na łatwość nanoszenia oraz długotrwałe rezultaty. Jeszcze tylko błyszczyk, np.: UXI BEAUTY plumping lip gloss, który sprawia, że usta nabierają pełnego wyglądu już po pierwszym pociągnięciu.

Lubisz rozwiązania smart? Postaw na jeden z dwóch zestawów do makijażu oczu. W ofercie produktów UXI BEAUTY znajdziesz też: UXI BEAUTY Eyes set i UXI BEAUTY Eye & Brow Kit.

UXI BEAUTY

i

Autor: Materiały prasowe UXI BEAUTY
UXI BEAUTY

i

Autor: Materiały prasowe UXI BEAUTY
UXI BEAUTY

i

Autor: Materiały prasowe UXI BEAUTY
Szczecinianie zwiedzali zmodernizowany Teatr Letni

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki