Trycholog pokazała skórę głowy po umyciu popularnego kosmetyku

i

Autor: Shutterstock Trycholog pokazała skórę głowy po umyciu popularnego kosmetyku

Skutki stosowania kosmetyku do włosów

Trycholog pokazała skórę głowy po umyciu popularnym szamponem. To straszne, że wciąż go nadużywamy

2023-02-21 12:36

Trycholog pokazała zdjęcie, które może zszokować niejedną kobietę. To efekt stosowania jednego z najpopularniejszych szamponów do włosów. Ten widok wprawił w osłupienie sama specjalistkę. Skóra głowy była dosłownie oblepiona kosmetykiem. Pod postem trycholog nie brakuje komentarzy przerażonych kobiet, które zapowiadają, że przestają używać tego szamponu.

Trycholog pokazała skutki używania suchego szamponu

Suchy szampon to hit ostatnich lat. Pozwala on w kilka minut odświeżyć włosy i to bez użycia wody. Niestety jak się okazuje ten uwielbiany przez kobiety kosmetyk do włosów nie powinien być stosowany zbyt często. Owszem ułatwia życie, jednak zdecydowanie lepiej i bezpieczniej dla naszej skóry i włosów jest sięganie po niego w wyjątkowych sytuacjach. Dlaczego? Trycholog pokazała zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości. Tak właśnie wygląda skóra głowy kilka godzin po zastosowaniu suchego szamponu. Na zdjęciu, które trycholog Pola Sobkowiak, działająca w mediach społecznościowych jako @cosmetic_nurse, zamieściła na TikToku, widać, że skóra głowy jest dosłownie oblepiona resztkami kosmetyku. 

Tak wygląda skóra łowy po zastosowaniu suchego szamponu

Nagranie, na którym trycholog zamieściła zdjęcie skóry głowy 5 godzin po użyciu suchego szamponu szybko stało się viralem w sieci. Pola Sobkowiak użyła kosmetyku zgodnie z jego instrukcją - rozpyliła go i delikatnie rozprowadziła. Po upływie 5 godzin za pomocą specjalnego urządzenia pokazała obraz trichoskopowy. Widać na nim, jak wygląda skóra głowy po zastosowaniu suchego szamponu. TikTokerka radzi, aby tego rodzaju produkty stosować okazjonalnie, a jeśli go używamy, to zaleca, aby po każdym zastosowaniu dokładnie umyć pasma i zastosować peeling trychologiczny.

Sonda
Używasz suchego szamponu?
Tańczące z promocjami 16.02.2023