Najlepsze sypkie pudry

i

Autor: Shutterstock Najlepsze sypkie pudry

Promocje w Rossmannie

Turbo wygładzający puder w nowej promocji Rossmanna. Kosztuje 20 zł, a skóra wygląda po nim niczym muśnięta jedwabiem. Efekt wygładzenia zmarszczek

2023-10-02 8:28

W Rossmannie pojawiła się nowa oferta promocyjna, a wraz z nią szalone rabaty na popularne kosmetyki. W najnowszej promocji Rossmanna znajdziesz hitowy puder sypki od polskiej marki. To bestseller, w którym zakochały się kobiety z całej Polski. Drobno zmielona formuła sprawia, że puder ten genialnie upiększa skórę bez podkreślania zmarszczek i nierówności cery. Puder sypki z promocji Rossmanna za 20 zł.

Nowe promocje w Rossmannie. Bestsellerowy puder za jedyne 20 zł

Początek miesiąca oznacza nową ofertę promocyjną w Rossmannie. Tym razem w promocyjnej cenie znajdziesz bestsellerowy puder sypki od polskiej marki Wibo. A dokładniej Wibo Banana Loose Powder. W promocji Rossmanna puder ten kosztuje 19,49 zł. Jeżeli jeszcze nie miałaś okazji go przetestować, to zdecydowanie warto. Wibo Banana Loose Powder to jeden z najpopularniejszych pudrów sypki w swojej kategorii cenowej. Sprawdzi się on także skórze dojrzałej o czym świadczą komentarze zadowolonych użytkowniczek. - Nie dodaje ciężkości, nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla ich, wręcz delikatnie "bluruje". Co ważne, nie wysusza. Daje efekt wypoczętej i rozświetlonej cery. O dziwo nawet przy mojej dojrzałej skórze, całkiem dobrze sprawdza się w formie bakingu. A wiadomo, że na cerach dojrzałych, ta forma nakładania pudru już nie wygląda korzystnie - pisze internautka o nicku Anairrdana stronie wizaz.pl. Wibo Banana Loose Powder z promocji Rossmanna jest drobno zmielony i podczas aplikacji nie podkreśla suchości skóry. Małe drobiny idealnie wtapiają się z cerą tworząc efekt wygładzenia. 

Zobacz także: Peelingi kawowe – dlaczego są tak skuteczne w pielęgnacji ciała

Jak aplikować puder sypki?

Aplikacja pudru sypkiego jest bardzo prosta. Wystarczy, że weźmiesz puchaty pędzlem i delikatnie omieciesz nim twarz. Pamiętaj, by ruchy był delikatnie i nie przyciskaj pędzla zbyt mocno do skóry. W takim przypadku możesz zrobić nieestetycznie plamy. Aby jeszcze bardziej przedłużyć trwałość makijażu puder sypki możesz aplikować mokrą gąbeczką. W tej technice pamiętaj, by wykonać ruch stemplujący i przesuwać gąbeczki po skórze - możesz naruszyć podkład z twarzy. 

Puder z Rossmanna

i

Autor: Materiały prasowe Puder z Rossmanna
Sonda
Śledzisz promocje w Rossmannie?
Tańczące z Promocjami 28-09-2023
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają