Walentynkowe inspiracje. Niech poniesie Cię moc serc

2022-02-02 16:31

Luty to miesiąc miłości, już niedługo będziemy celebrować święto zakochanych, czyli Walentynki. Z tej okazji warto dać się porwać romantycznej sile serc i postawić na tego rodzaju stylizacje. W tym czasie marka Monki zachęca do noszenia serc, gdzie tylko się da. Warto przygotować się na najbardziej miłosne i romantyczne święto w roku dzięki ubraniom, drobnym akcesoriom czy bieliźnie z fikuśnym nadrukiem serca.

Monki to szwedzka marka odzieżowa, którą pokochały kobiety z całego świata. Ich ubrania pełne są energii i niebanalnych akcentów. Monki dostępna jest również w Polsce między innymi w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w Galerii Katowickiej. Luty to miesiąc celebracji pięknych uczuć! W tym czasie marka Monki zachęca do noszenia serc, gdzie tylko się da. Warto przygotować się na najbardziej miłosne i romantyczne święto w roku dzięki ubraniom, drobnym akcesoriom czy bieliźnie z fikuśnym nadrukiem serca. Monki zachęca do sprawiania walentynkowych prezentów swoim bliskim i ukochanym, ale również samemu sobie. Każdy na to zasługuje! Kolekcja jest pełna pomysłów na niespodzianki, takich jak kubek, satynowa piżama czy wzorzysta bawełniana chustka.

Monki

i

Autor: Materiały prasowe Monki
Monki

i

Autor: Materiały prasowe Monki
Monki

i

Autor: Materiały prasowe Monki
Sedno Sprawy - Joanna Mucha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE