Wszystkie fryzury Beaty Kempy. Blond aniołek, który się "wylaszczył", czy postarzająca czupryna?

2022-01-05 9:15
Fryzury Beaty Kempy
Autor: SE

O fryzurach Beaty Kempy robi się co jakiś czas głośno. Swego czasu kobieta przeszła wielką metamorfozę i postawiła na blond włosy, które zdaniem wielu osób odjęły jej lat i korzystnie wpłynęły na wizerunek. W październiku jej fryzura znów pojawiła się w mediach za sprawą konfliktu z Radosławem Sikorskim, który w czasie czasie wymiany zdań skierował pod adresem Beaty Kempy słowa: "Walnij się w zatłuszczony łeb". My postanowiliśmy przyjrzeć się wszystkim fryzurom europosłanki i sprawdzić, w którym wydaniu wyglądała najlepiej.

Wszystkie fryzury Beaty Kempy. W której wyglądała najlepiej? 

Beata Kempa to bohaterka jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz na polskiej scenie politycznej. Europosłanka na swojej głowie miała już praktycznie wszystko i nie boi się ona eksperymentów z włosami. W 2010 była jedyną kobieta zasiadającą w komisji do spraw afery hazardowej i to właśnie tam zaprezentowała swoją pierwszą metamorfozę. Jeszcze w 2008 roku kobieta nie zachwycała fryzurą, wybierała cięcia, które nie pasowały do kształtu jej twarzy i optycznie pogrubiały. Później na jej głowie pojawiły się pasemka dodający tym samym całej fryzurze lekkości i i objętości. Przez lata Beata Kempa zmieniała fryzurę i jedynie na co się nigdy nie zdecydowała to czarny kolor włosów. W ostatnim czasie znów było głośno o jej włosach. Wszystko za sprawą konfliktu z Radosławem Sikorskim. Wpierw europosłanka zwróciła się do Sikorskiego per "Herr Lord", co on potraktował jako sugestię, że "jest Niemcem i zdrajcą". W efekcie europoseł Koalicji Obywatelskiej zwrócił się do niej słowami "Walnij się w zatłuszczony łeb". 

Czytaj również: Jakie są dzieci urodzone w styczniu? W przyszłości mogą zostać komornikami

Zobacz galerię poniżej i sprawdź, jakie fryzury wybierała Beata Kempa? W której wyglądała najkorzystniej? 

Sonda
Co myślisz o fryzurach Beaty Kempy?
Ja się pytam 2021 - Top 10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE