Zbliża się nów Księżyca w Wodniku 2022. Rozpocznie Księżycowy Nowy Rok. Co przyniesie?

2022-01-26 5:22
Zbliża się nów Księżyca w Wodniku 2022. Rozpocznie Księżycowy Nowy Rok. Co przyniesie?
Autor: Pixabay

Nów Księżyca w Wodniku 2022 czeka nas już 1 lutego o godzinie 06:49. To zjawisko rozpocznie Księżycowy Nowy Rok. Może przynieść uczucie zawieszenia i chaosu. Wszystko za sprawą rządzącego Wodnikiem - Urana. Buntownicza planeta przebudzenia i powietrzny zodiak zmobilizują nas do konretnych zmian.

Nów Księżyca już we wtorek, 1 lutego 2022r. W chińskiej astrologii zaczyna Nowy Rok Księżycowy i przejście w inny znak zodiaku. Nadchodzi rok Wodnego Tygrysa, który pokonuje wszelkie trudności w dążeniu do celu. Nów Księżyca w Wodniku zbiega się także z celtyckim świętem Imbolc. Jego celebracja poświęcona jest bogini wiosny, poezji, lecznictwa i rzemiosła - Brigid. Tego dnia według Cetlów kończy się zima i nadchodzą pierwsze zwiastuny wiosny. Podczas nowiu Księżyca w Wodniku możesz poczuć zawieszenie w czasie. Trochę tak, jakby było wszystko i nie było niczego. Ciemność tej fazy Luny zachęca do chowania się i zanurzenia w ciszy. Jednocześnie rządzący Wodnikiem Uran, motywuje do wyjścia za skorupy. Wodnik wzywa zaś do odważnego szukania siebie. Wszystko to może sprawić, że nadchodzący nów przyniesie sporo zawirowań. Inspiracji szukaj więc w naturze, ona też stoi teraz na krawędzi zimy i wiosny.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Chiński 2022 dla każdego znaku. Sprawdź, co przyniesie rok Tygrysa

Jeśli w twoim życiu brakuje harmonii, nów Księżyca w Wodniku będzie trudnym czasem. Zodiak wspierany przez energię Luny zmotywuje cię do wyrwania chwastów stojących na drodze do wzrostu. Pamiętaj, że tylko wtedy, gdy usuniesz blokady będziesz rozwijać się i sięgać po marzenia. Czas spojrzeć w głąb siebie. Sprawdzić, czy nasz wewnętrzny sabotażysta zbyt często nie dochodzi do głosu. Jeśli żyjesz w harmonii ze swoimi celami i otoczeniem, czeka cię znakomity czas. Wodnik wznieci płomień inspiracji i jasnych myśli. Jest prowokatorem zmian, pobudza nas do działania, sprawia, że rodzi się w nas bunt. Niepozorny Wodnik uczy nas także, że przez życie nie musimy iść sami. Warto czasami zaangażować w nasze sprawy najbliższych.

NIE PRZEGAP: Rozpoczął się sezon Wodnika. Jego energia odmieni nasze życie. Jak to wykorzystać?

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.

Czy on będzie dobrym ojcem? Przetestuj swojego partnera

Pytanie 1 z 10
Ostatnio wspomniałaś, że chciałabyś mieć dziecko... Jak zareagował Twój partner?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE