Rozpoczął się sezon Wodnika. Jego energia odmieni nasze życie. Jak to wykorzystać?

2022-01-24 16:50
Rozpoczął się sezon Wodnika. Jego energia odmieni nasze życie. Jak to wykorzystać?
Autor: Pixabay Rozpoczął się sezon Wodnika. Jego energia odmieni nasze życie. Jak to wykorzystać?

Po sezonie Koziorożca nastał czas Wodnika. Zodiak, który rozpoczyna rok księżycowy przyniesie sporo zmian w naszym życiu. Umiejętnie wykorzystana energia tego znaku powietrza pozwoli dotrzeć do głębi siebie. Sprawdzić co przeszkadza w realizacji marzeń i wzmocni nasze dążenia do wolności. To także czas dobry czas dla miłości i romansów.

Od 19 stycznia do 18 lutego Słońce jest w znaku Wodnika. W astrologii Słońce jest symbolem naszego wewnętrznego światła. Kiedy zmienia swoje położenie ładuje nas nowa energie i wzmacnia nasz potencjał. Tym co Wodnik kocha najbardziej jest wolność. Dlatego to znakomity czas by zajrzeć w głąb siebie. Zastanowić się, gdzie w naszym życiu działają blokady, które przeszkadzają w realizacji marzeń. Sezon Wodnika obdarzy nas także nowiem, który rozpocznie Nowy Rok Księżycowy. 1 lutego wkroczymy w chiński Rok Tygrysa i ruszymy z nową siłą, która zmiecie dotychczasowy brud uwalniając nas od blokad. Pod warunkiem, że skorzystamy z tej energii świadomie.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop Chiński 2022 dla każdego znaku. Sprawdź, co przyniesie rok Tygrysa

Sezon Wodnika. Jak jego energia odmieni nasze życie?

Sezon Wodnika obdarzy nas pozytywną energię. Ten znak powietrza ceni sobie wolność, dlatego zachęca nas do spojrzenia w głąb siebie i podsuwa nieszablonowe rozwiązania. To doskonały czas by zaobserwować, gdzie w naszym życiu utknęliśmy. Nie zawsze muszą to być blokady zewnętrzne. Czasami sami pielęgnujemy w sobie lęki, które powstrzymują nas przed sięgnięciem po marzenia. Wodnik chce byśmy pokonywali przeszkody, przekraczali granice i nie zważali na to, co pomyślą inni. Czas uwierzyć w siebie, swoje zdolności i zdjąć maskę, którą nałożyliśmy, by przypodobać się otoczeniu. Jeśli wzmocnimy poczucie własnej wartości, jeśli pokochamy siebie, łatwiej będzie nam nawiązać nowe znajomości. Samotni mają wtedy szansę na znalezienie miłości. Ten sezon zachęca także do spojrzenia w przyszłość i określenia jasnych celów. Odpowiedz na pytanie - czego chcesz dla siebie i zacznij dążyć do celu. Wodnikiem rządzi Uran – planeta przebudzenia. Jego moc przyniesie przełom w naszym życiu. Uran i Wodnik będą wzmacniać potrzebę radykalnych zmian, które odmienią nasze życie na lepsze. Dodatkowo 17 lutego, czeka nas sekstyl Jowisza z Uranem. Ta rzadka konfiguracja cechuje się pozytywną energią, która będzie wspierać przeobrażenia. Łatwiej będzie osiągnąć harmonię w życiu zawodowym i rodzinnym. W sezonie Wodnika, dokładnie 15 lutego, dojdzie także do koniunkcji Wenus z Marsem. Kosmiczni kochankowie będą wspierać równowagę i szczęście w miłości. Wodnik zachęca także do zacieśniania więzi nie tylko rodzinnych. Zwróć uwagę, czy w twoim otoczeniu są osoby, z którymi dobrze się czujesz i na które możesz liczyć. Warto pogłębić te znajomości, bo przez współpracę z innymi sami się rozwijamy.

NIE PRZEGAP: Walentynki tuż, tuż. Sprawdź, jak w prosty sposób przyciągnąć miłość

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE