Uniqlo

i

Autor: Shutterstock Uniqlo

Znana marka odzieżowa zaprezentowała kolekcję mody na wiosną i lato 2023. Co będzie modne?

UNIQLO zaprezentowało swoją najnowszą kolekcję linii LifeWear na sezon Wiosna/Lato 2023, stworzoną przez projektantkę Ines de la Fressange. Była francuska modelka, ikona mody dla kobiet na całym świecie, celebruje w niej swój swobodny, paryski styl. Kolekcja odzwierciedla nieustanne zaangażowanie marki w dostarczanie ponadczasowych, komfortowych elementów garderoby, które pomagają każdej kobiecie poczuć się stylowo i pięknie.

Inspiracją dla nowej kolekcji Ines były Indie, które od dawna darzy ogromną miłością i często odwiedza. Linia nawiązuje do nowego początku i rozkwitu, jakie niosą ze sobą wiosna i lato, łącząc francuski szyk i witalność z naturalnymi barwami Indii - błękitem nieba, subtelnym różem kwiatów oraz energetyczną czerwienią.

Zobacz także: Ten znak zodiaku odnajdzie miłość w kwietniu 2023. Przepowiednia z horoskopu mówi, że musi być czujny. Otuli go magiczna moc i poczuje ciepło w sercu niczym przy kominku na wsi

Inspiracja Indiami wydobywa się również z lekkich, wygodnych, naturalnych tkanin. W kolekcji znajdziemy między innymi kurtki z mieszanki bawełny i lnu, koszule z przezroczystej bawełny w odcieniach błogiego różu i żółci, a także wesołą kratę Madras i kwieciste nadruki. Szeroka gama koszul, sukienek, spodni i innych elementów daje nieskończone możliwości komponowania niezwykłych stylizacji.

UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO
UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO
UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO
UNIQLO

i

Autor: Materiały prasowe UNIQLO
Wielka inwestycja na północy Krakowa. Tak przebudowują pętlę Krowodrza Górka