Wiz Air płaci za wczasy. Darmowe bilety i hotel. Co trzeba zrobić?

i

Autor: shutterstock Wiz Air płaci za wczasy. Darmowe bilety i hotel. Co trzeba zrobić?

Pomysł na wakacje

Wiz Air płaci za wczasy. Darmowe bilety i hotel. Co trzeba zrobić?

2022-07-28 15:50

To może być pomysł na urlop dla tych, którzy szukają sposobu na tanie wakacje. Wizz Air Abu Dhabi rozda sto biletów lotniczych a także zapłaci za zakwaterowanie. Jest jednak jeden haczyk. Co trzeba zrobić, by dostać darmowe bilety?

„Get Lost with Wizz" – tak nazywa się konkurs organizowany przez linie Wizz Air w Abu Dhabi. Akcja ma zachęcić klientów węgierskiego przewoźnika do podróżowania z i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linie szukają pasażerów, którzy chcieliby zdobyć darmowe bilety lotnicze, a także zakwaterowanie na dwie noce. Jednak jest pewien haczyk -  Wiz Air nie zdradza dokąd odbędzie się lot. Prawdopodobnie będzie to kierunek już dostępny z Abu Dhabi albo taki, który Wizz Air zamierza wkrótce uruchomić. Podróż rozpocznie się 26 sierpnia i skończy dwa dni później. Oprócz lotów i zakwaterowania na miejscu, przewoźnik zapewnia także ubezpieczenie. Na taki „lot w ciemno" może liczyć 100 osób.

ZOBACZ TEŻ: Tanie loty. Sprawdź, jak szukać tanich lotów i cieszyć się tańszymi wakacjami

Jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem naszego konkursu „#GetLostwithWizz”, który zakłada lot do ekscytującego, ale nieznanego miejsca docelowego. Niezależnie od tego, czy jest to tętniące życiem miasto, czy raj pośród natury, sieć Wizz Air Abu Dhabi oferuje egzotyczne, bogate kulturowo i różnorodne kierunki – powiedział dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi Michael Berlouis. – Nie możemy się doczekać, aby wkrótce powitać zwycięzców na pokładzie – dodał.

Wiz Air płaci za wczasy. Darmowe bilety i hotel. Co trzeba zrobić?

Żeby powalczyć w konkursie o darmowe bilety „w ciemno” w konkursie Wiz Air wystarczy podzielić się na Instagramie zdjęciami z podróży, oznaczyć konto Wizz Air oraz dodać hasztag #GetLostwithWizz. Organizatorzy dają spore pole do popisu nie narzucając żadnych ram. Pod hasłem podróż można pokazać wiele – wszystko zależy od kreatywności uczestników konkursu. Warto pamiętać, że konto, na którym pojawi się oznaczone zdjęcie musi być publiczne inaczej moderatorzy konkursu nie będą mogli zobaczyć postu. Czas na wrzucenie konkursowego zdjęcia mija o północy, 7 sierpnia.

Tańczące z promocjami 6.07.2022

QUIZ z geografii. Tam jeżdżą na zagraniczne wakacje Polacy. Jak się nazywają te kurorty?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Tam jeżdżą na zagraniczne wakacje Polacy. Jak się nazywają te kurorty?

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa popularne wśród Polaków miasto na Riwierze Tureckiej?