para, kłótnia, rozwód,

i

Autor: East News

6 błędów, jakie popełniają kobiety w związkach

2016-05-23 12:00

Kobiety często nie zdają sobie sprawy z tego, że związek rozpada się przez ich złe nawyki. Niektóre zachowania pań są wręcz nie do zniesienia i każdy mężczyzna szybko ucieka. Sprawdź, jakich błędów unikać, aby stworzyć zdrowy i oparty na bliskości związek.

Niektóre kobiety będące w związkach na własne życzenie psują relację z partnerem. A to za sprawą kilku niepozornych zachowań, które niszczą związki i faceci szybko uciekają. Błędy te nigdy nie pozwolą ci być w pełni szczęśliwą w związku. Po pierwsze jesteś zbyt niecierpliwa - nie możesz wytrzymać jeśli twój partner nie odpisuje od razu albo co chwile nie wydzwania. Wówczas w głowie masz myśli, że cię zdradza lub przestał cię kochać. Mężczyźni nie lubią też kobiet, które są zbyt nie zależne. I nie chodzi tu o samodzielność, tylko ignorowanie partnera, np. podejmowanie decyzji dotyczącej waszego związku bez konsultacji z nim. Jeśli jesteś zbyt impulsywna i szybko wybuchasz gniewem to pracuj nad tym o wiele lepiej jest porozmawiać i wyjaśnić sobie sprawę na spokojnie. Nie umiesz rozmawiać z nim szczerze o, tym co cię boli? Taka oziębłość może doprowadzić do rozpadu związku. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje zbyt dużej uwagi, chcesz żeby ukochany cały czas obsypywał cię wiadomościami i dzwonił, a kiedy tego nie robi obrażasz się to uwierz - żaden facet tego nie wytrzyma. Widząc jedynie jego błędy i wciąż go krytykując również zniszczysz wasz związek i prędzej czy później on zajdzie sobie inną.

Zobacz: 5 rzeczy, które sprawią, że ROZKOCHASZ w sobie każdego faceta!

Przeczytaj też: 5 powodów, przez które wciąż jesteś SAMA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE