uczennica, smutek

i

Autor: ARCHIWUM

5 powodów, przez które wciąż jesteś SAMA

2016-05-20 12:00

Singielki poszukują bratniej duszy, mężczyzny, który będzie je kochał i zapewniał bezpieczeństwo. Jednak nie każdej się to udaje. Dlaczego nie możesz znaleźć chłopaka na stałe, a każdy nowo poznany facet przestaje się odzywać do ciebie już po pierwszych randkach? Znamy przyczynę!

Od jakiegoś czasu szukasz faceta, wciąż chodzisz na randki, które okazują się klapą? Po prostu każdy mężczyzna po kilku spotkaniach przestaje się do ciebie odzywać? Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości? Niestety w wielu przypadkach jesteśmy same sobie winne. Oto rzeczy, przez które najprawdopodobniej nie możesz znaleźć faceta. Dużo plotkujesz i obgadujesz innych? Nikt nie lubi takich osób, a już na pewno żaden facet nie będzie chciał mieć wścibskiej dziewczyny. Nawet jeśli źle wypowiadasz się na temat swojego byłego faceta. Odstraszające dla mężczyzn są nachalne kobiety - co chwile dzwonisz i wypisujesz do niego wiadomości. Kontrolujesz go i bywasz bezpodstawnie zazdrosna, a do tego wymagasz od niego poważnych deklaracji mimo, że znacie się dopiero kilka tygodni. Nie brzmi to zachęcająco. Panowie nie przepadają też za typem kobiet, które często upijają się do nieprzytomności.

Zobacz: 5 powodów, przez które wybierasz NIEWŁAŚCIWYCH facetów

Przeczytaj też: 5 oznak, że twój związek prowadzi donikąd

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE