Dieta Kwaśniewskiego. Jak Kwaśniewski SCHUDŁ 20 kg?

2011-10-17 13:08

Kłopoty byłego prezydenta z kręgosłupem zmusiły go do zmiany trybu życia. Aleksander Kwaśniewski od wiosny zaczął bardziej dbać o siebie. Dzięki specjalnej diecie i aktywności fizycznej w kilka miesięcy schudł aż 20 kg. Jak Kwaśniewskiemu udało się pozbyć nadwagi? Jaką dietę stosował polityk?

Dieta, którą zastosował Aleksander Kwaśniewski zdziałała cuda. Już w lipcu "Super Express" informował, że były prezydent poddał się specjalnej terapii odchudzającej entrum Medycznym "Vimed" jest bowiem dość restrykcyjna.  Na początku przeszedł test nietolerancji pokarmowej, na podstawie którego specjaliści kliniki opracowali listę produktów, które musiał wykluczyć z diety.

W rozmowie z "Faktem" Kwaśniewski przyznał, że dieta przyniosła rewelacyjne rezultaty. Do pierwszej operacji usunięcia przepukliny ledźwiąwej kręgosłupa zrzucił aż 15 kg. Po zabiegu pozbył się kolejnych 5 kg.

Jaką dietę stosował były prezydent? Szczuplejszą sylwetkę zawdzięcza przede wszystkim aktywności fizycznej. Aby spalić kalorie dużo się rusza, ale przede wszystkim wyeliminował z codziennego menu tuczące produkty: pieczywo, słodycze, słodzone napoje.

Wszyscy zapewne pamiętamy jak przed wyborami prezydenckimi w 2000 roku furprę robiła kapuściana "zupa prezydencka", dzięki której Kwaśniewski pozbył się nadwagi. Czy i tym razem polityk zastosował w diecie słynną już zupę? Niestety "Faktowi" nie udało się dowiedzieć czym się żywił podczas terapii odchudzającej.


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany