DOMY GWIAZD: Sympatyczna kawalerka Bogdana Kalusa

2013-04-22 15:01

Bogdan Kalus na swoje lokum wybrał niewielką kawalerkę. Mieszkanie nie jest duże, ale funkcjonalne i przytulne. Zobacz jak mieszka aktor serialu Ranczo.

Aktor dużo pracuje, dlatego potrzebował w Warszawie swojego lokum. Męska kawalerka, w której mieszka, jest ciepła i energetyczna. W jasnym salonie główną rolę gra wygodna i obszerna szara sofa. Pod dużym balkonowym oknem znajduje się jadalny stół z krzesłami. W przeciwnej części pokoju mieści się kącik telewizyjny a także wysoka szafa wnękowa.

Charakter niewielkiemu wnętrzu nadają kolory ścian, które jednocześnie wyznaczają strefy mieszkania. Ściany w kolorach energetycznego pomarańczu, bieli i beżu ładnie komponują się z jasnym kolorem desek na podłodze. Dodatkową ładną dekoracją ścian są karykatury aktora, zdjęcia potraw i z podróży.

Więcej ARANŻACJI KUCHNI Z SALONEM znajdziesz w serwisie stronywnetrza.pl >>>

Kuchnia, w której popularny Hadziuk z serialu „Ranczo” spędza sporo czasu urządzona jest w spokojnych kolorach naturalnego drewna i cappuccino. Zabudowa kuchenna jest funkcjonalna i pojemna.

Kawalerka Bogdana Kalusa urządzona jest z pomysłem i ciekawie, a żywe kolory ścian ociepliły spokojne wnętrze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE