Galeria Młociny

i

Autor: Materiały prasowe Galeria Młociny

Dzień kobiet 2022. Spędź go po swojemu

2022-03-07 15:12

Przed nami Dzień Kobiet, czyli jedno z najpiękniejszych, celebrowanych na całym świecie świąt. Z tej okazji Galeria Młociny zaplanowała niespodzianki, w ramach których wspólnie ze swoimi klientkami i nie tylko celebrować będzie obchodzone 8 marca święto. Dzień Kobiet obchodzony jest w wielu krajach z przeróżnych zakątków globu, a jego tradycja sięga 1909 roku. Jakie niespodzianki czekają z tej okazji na mieszkańców stolicy? Galeria Młociny przygotowała m.in. 50 zł bony na wiosenne zakupy, a dla sąsiadek i sąsiadów także vouchery do strefy gastronomicznej.

#PrezentZaPrezent

Galeria Młociny zaprasza wszystkich klientów do wzięcia udziału w akcji organizowanej z okazji Dnia Kobiet i odwiedzin obiektu w terminach od 5 do 12 marca. W podanych dniach zainteresowani powinni dokonać zakupów w wybranych lokalach za minimum 200 zł zebranych na maksymalnie 2 paragonach, a następnie zarejestrować dowody zakupu w punkcie obsługi promocji znajdującym się na poziomie 1, tuż obok sklepu Gagliardi. Dlaczego warto wziąć udział w inicjatywie? Centrum handlowe przygotowało w prezencie bony o wartości 50 zł do wykorzystania w wybranych salonach oraz nagrody rzeczowe: akcesoria z najnowszych wiosennych kolekcji i kosmetyki. Oczywiście lista sklepów, w których można zrealizować vouchery, nie jest przypadkowa. Galeria gwarantuje, że z pewnością znajdziemy w nich produkty, które wywołają uśmiech na twarzy niemalże każdej z Pań! Wśród nich m.in. perfumerie i marki kosmetyczne oraz lokale oferujące biżuterię czy bieliznę. W końcu Dzień Kobiet już niebawem, a Galeria Młociny wie, jak celebrować piękne chwile wspólnie ze swoimi klientkami.

Zobacz także: Prezentownik na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Te upominki sprawią radość

#PoSąsiedzku

Wszyscy ci, którym nie uda się dokonać zakupów w podanych terminie i skorzystać z wyjątkowej promocji, mogą spotkać Galerię Młociny… na swoim osiedlu! Słynny, garbus centrum handlowego już niebawem ponownie wyruszy w trasę, przekazując przechodniom vouchery o wartości 15 zł do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania oraz bratki w doniczkach. Już 4 marca od godziny 11:00 do 14:00 tego ponadczasowego pojazdu powinni wypatrywać mieszkańcy Legionowa, a dzień później w tym samych godzinach czujne powinny być osoby mieszkające w Łomiankach. To jednak nie wszystko, czym obiekt zaskoczy przechodniów! W każdej lokalizacji rozdane zostaną dodatkowo po 250 zaproszeń, upoważniających do odbioru w Punkcie informacji Galerii Młociny karty paliwowej do stacji BP o wartości 20 oraz 30 zł.

Źródło: materiały prasowe 

Galeria Młociny

i

Autor: Materiały prasowe Galeria Młociny
Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: Wojna zapukała do drzwi UE. Polskie myśliwce powinny trafić do Ukrainy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany