Fryzury damskie na lato 2021 Modne upięcia i wiązania idealne na upały

2021-06-24 9:24
najlepsze fryzury damskie na upały
Autor: shutterstock

Wysokie temperatury, duża wilgotność powietrza i wiatr potrafią skutecznie zrujnować każdą fryzurą. Wiele kobiet, które posiadają długie włosy wiedzą, że latem stanowią one niemały problem, potrafią mocno grzać, puszyć się i stają się trudne do ogarnięcia. Jakie fryzury damskie zatem najlepiej wybierać na lato? Nie wiesz jak układać swoje włosy, ale nie chcesz ich ścinać? Przedstawiamy propozycje od najlepszych fryzjerów na najmodniejsze uczesania, które sprawdzą się podczas upałów.

Najlepsze fryzury damskie na lato. Wiązania i upięcia na upały

Kiedy żar leje się z nieba to długie włosy potrafią nieźle zajść za skórę. Posiadaczki długich kosmyków doskonale wiedzą jak potrafią one grzać i utrudniać funkcjonowanie podczas upalnych dni. Najlepszym przyjacielem staje się wtedy gumka do włosów, bez której ani rusz. Nie bez przyczyny również latem zazwyczaj do mody wracają wszystkie krótkie fryzury. Nie chcesz ścinać włosów, ale nie wiesz jak je układać i upinać podczas letnich dni? Przedstawiamy sprawdzone rozwiązania od najlepszych fryzjerów. Idealne w takiej sytuacji są warkoczyki, to proste upięcia, które wyglądają niezwykle efektownie, a przy okazji są trwałe. Szukasz czegoś prostszego? Postaw na klasycznego kucyka, zwiąż włosy na czubku głowy i lekko je natapiruj, wtedy tradycyjny kucyk zyska objętości i będzie bardziej efektowny. Funkcjonowanie podczas upałów utrudnia także grzywka, z nią trudniej sobie poradzić, ale na szczęście są sposoby. Zepnij włosy na czubku czoła wsuwkami albo zainwestuj w modną opaskę na włosy. Zobacz galerię i sprawdź nasze propozycje na najlepsze fryzury damskie na upały.  

Dariusz Rosół- Pierwszy polski winiarz, który może produkować wino mszalne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE