CCC

i

Autor: Materiały prasowe CCC

Game Garage Playoffs Tour / CCC zaprasza do świata gier

2022-08-12 17:29

CCC wkracza w świat gamingu! Dołącz do jednego z wydarzeń, by znaleźć się w rzeczywistości pełnej przygód i emocji. Podejmij wyzwanie i zagraj na konsoli z topowymi influencerami! Pierwsze spotkanie już 16 sierpnia w Gdańsku.

Fascynujący świat gier czeka na wszystkich miłośników dobrej zabawy. Do wirtualnej rzeczywistości już wkrótce będzie można przenieść się w salonach CCC. W ramach kampanii Back To School, CCC wyruszy w trasę po ośmiu miastach w Polsce i zaprosi do wspólnej rozrywki wszystkich miłośników e-sportu.

W emocjonujących spotkaniach, które odbędą w wybranych salonach CCC, zgromadzeni będą mieli szansę podjąć wyzwanie i zmierzyć się z największymi gwiazdami gamingu w Polsce. W kampanii Back To School po hasłem Game Garage Playoffs wzięło udział troje popularnych influencerów: Smolasty, Kinga Sawczuk oraz topowy gracz Kaluch! Spotkaj się z nimi podczas eventów w salonach CCC i spróbuj swoich sił w emocjonującym pojedynku!

Zobacz także: Twórcza przestrzeń inspirowana Andym Warholem

Już we wtorek, 16 sierpnia o godzinie 16:00 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się pierwsze ze spotkań z ramach akcji Game Garage Playoffs. W wyjątkowym spotkaniu wezmą udział gwiazdy kampanii: Smolasty oraz Kinga Sawczuk, a także gamer Junajted. Spotkaj się z nimi i weź udział w wyjątkowych panelach dyskusyjnych. Na zgromadzonych Gości będą czekać interaktywne atrakcje i konkursy z nagrodami. To również wyjątkowa okazja, aby zagrać ze swoimi ulubionymi influencerami na konsoli. Sprawdź, czy pokonasz Smolastego w Forza Horizon!

Źródło: materiały prasowe 

CCC

i

Autor: Materiały prasowe CCC
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE