TOMMY HILFIGER

i

Autor: Materiały prasowe TOMMY HILFIGER

Twórcza przestrzeń inspirowana Andym Warholem

2022-08-12 11:11

Firma Tommy Hilfiger przedstawia projekt Tommy Factory - interaktywny „plac zabaw" inspirowany słynnym nowojorskim studiem Andy’ego Warhola, który stanie się osią komunikacji na sezon jesień 2022 i ożyje w sezonowej kampanii, w której zobaczymy różne pokolenia tzw. „Futuremakers”, czyli twórczyń i twórców przyszłości.

Projekt Tommy Factory to inspirowane słynnym nowojorskim studiem Andy'ego Warhola miejsce, w którym „Futuremakers” – w tym Kate Moss, Lila Moss i Travis Barker – przełamują klasykę z nowoczesnością.

„Tommy Factory to nie miejsce. To stan umysłu.” mówi Tommy Hilfiger. „Fabryka była miejscem, gdzie musiało się bywać. Gdy zaczynałem karierę, to Andy łączył modę, sztukę, muzykę i showbiznes. Zdolność Andy’ego do przedstawiania tego, co najbardziej aktualne, nigdy nie przestała mnie inspirować."

Kampania marki TOMMY HILFIGER na jesień 2022, której premiera odbędzie się na początku września, została zrealizowana na Bronksie przez fotografa Craiga McDeana i stylistkę Katie Grand.

Zdjęcia przedstawią zderzenie kultur, zderzenie historii z przyszłością oraz klasyki z nowoczesnością: supermodelka Kate Moss po raz pierwszy wystąpi w tej samej kampanii z córką i modelką Lilą Moss. Towarzyszyć im będą: legendarny perkusista i producent Travis Barker, nagrodzony Grammy® oraz nominowany do Złotego Globu® i Emmy® aktor Anthony Ramos, wielokrotnie nagrodzony Grammy® wokalista, autor tekstów i kompozytor Jon Batiste, artysta street pop Mr Brainwash, a także legenda drag i festiwalu Wigstock – Lady Bunny,  oraz tatuator Steve Wiebe.

Zobacz także: To najbardziej zrzędliwe znaki zodiaku. Narzekają na wszystko aż trudno z nimi wytrzymać

Twórcza energia Nowego Jorku to siła, która wciąż gromadzi inspirujące a zarazem różnorodne talenty – tak jak kiedyś w Fabryce Andy'ego Warhola,” mówi Michael Dayton Hermann z The Andy Warhol Foundation. „Jesteśmy zaszczyceni, że kampania Tommy'ego Hilfigera składa Andy'emu hołd i wspiera działalność filantropijną The Warhol Foundation”.

Tommy Factory ożyje podczas pokazu mody TOMMY HILFIGER na Nowojorskim Tygodniu Mody. Pokaz będzie świętem kreatywności i ekspresji, które podkreśli siłę indywidualności przez multimedialne instalacje, inspirowane ideą „15 minut sławy”. Koncepcja Warhola, przeniesiona w obecne czasy, połączy gości pokazu i bohaterów kampanii w interaktywnej scenografii.

Wydarzenie Tommy Factory odbędzie się 11 września o godzinie 19:00 EST (01:00 czasu polskiego) w kinie samochodowym Skyline Drive-In na nowojorskim Brooklynie, wraz z równoczesną aktywacją w metawersum. Po raz pierwszy w branży, wybieg pokazu mody w formule „See Now, Buy Now”– umożliwiającej zakupy projektów w trakcie pokazu – będzie transmitowany do serwisu Tommy Play na platformie Roblox. Relacja na żywo będzie dostępna także na stronie tommy.com.

Źródło: materiały prasowe 

Kuba ma 9 lat i rapuje o szkole
Nasi Partnerzy polecają