Pranie kanapy

i

Autor: Shutterstock Pranie kanapy

Boski trik na zabrudzenia na kanapie! Potrzebujesz przykrywki od garnka, a tapicerka będzie jak nowa

2023-01-13 14:21

Czyszczenie sof i wersalek to prawdziwe utrapienie, plamy z herbaty, wina czy czekolady potrafią przyprawić o ból główny nawet nawet największych miłośników sprzątania. Jak pozbyć się uciążliwych zabrudzeń na tapicerowanych meblach, sofach i kanapach? Okazuje się, że jest jeden genialny i prosty sposób. Ten trik podbił już Tik Toka i zdecydowanie warto go znać. Jedyne czego będziesz potrzebować to tabletka do zmywarki i... pokrywka od garnka. Reszta zrobić się prawie sama.

Genialny trik z Tik Toka na uporczywe plamy podbija internet

Ciężko do pozbycia się plamy na kanapie i wersalce to prawdziwe utrapienia. Wystarczy chwila nieuwagi i na siedzisku rozlewa się wino, kawa lub powstaje plama sosu pomidorowego czy tłuste odciski palców. Czyszczenie tego rodzaju mebli nie jest proste, często takie plamy nie chcą schodzić, jedynie się rozmazując. Okazuje się, że pewna tiktokerka znalazła na to sposób. Od kilku lat gorącym trendem w mediach społecznościowych są kolejne sposoby na wykorzystanie tabletek do zmywarki. Mają one setki zastosowań, nie tylko podczas mycia naczyń w zmywarce. Użytkowniczka semo0505  w maju ubiegłego roku opublikowała genialny sposób na plany na kanapie właśnie przy użyciu tabletki do zmywarki. Nagranie ma już ponad 100 tys. serduszek i liczba ta nadal rośnie. Jak się pozbyć takiej plamy? Wystarczy rozpuścić tabletkę do zmywarki w wodzie. Następnie powstałym roztworze zamaczamy szmatkę i nakładamy ją na pokrywkę od garnka, potem kilkukrotnie delikatnie przecieramy zabrudzone miejsca. Efekt jest zdumiewający. Zobaczcie sami. 

Czytaj również: Te szlachetne perfumy są tanim zamiennikiem legendarnego zapachu, którego używa Julia Wieniawa. Kosztują kilka razu mniej. Idealne dla dojrzałej kobiety o duszy romantyczki

Marszałkowska zostanie zwężona. To już pewna decyzja władz miasta
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany