Gry to nie tylko domena facetów! Rusza wyjątkowy program dla kobiet

2022-05-18 18:58
 konsole do gier
Autor: SHUTTERSTOCK konsole do gier

Właśnie wystartował Program Mentoringowy Xbox skierowany do wszystkich kobiet. Jego celem jest wsparcie miłośniczek gamingu, by odnalazły swoją ścieżkę kariery. To międzynarodowy projekt, w którym obok Polski biorą udział USA, Wielka Brytania i Irlandia, kraje DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), Francja, Australia i Nowa Zelandia, Japonia, Korea Płd., Holandia i Szwecja.

Uczestniczki Programu powalczą o możliwość indywidualnej sesji coachingowej, prowadzonej przez mentorkę. W kraju nad Wisłą będzie nią Kinga Wodzyńska, która od 12 lat zajmuje się komunikacją w branży gamingowej, zaś od 2 odpowiada za PR Bethesdy w Polsce.

Zobacz także: Lubisz aktywny styl życia i chcesz mieć wszystko pod kontrolą? Postaw na smartwatcha

By wziąć udział w nim dział należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie Progamu i uargumentować jaki sposób umiejętności mentorki mogą pomóc danej uczestniczce w rozwoju w branży gamingowej. Należy śpieszyć się, ponieważ zgłoszenia można nadsyłać jedynie do 23 maja.

Nowy program mentoringowy Xbox angażuje najwybitniejsze kobiety w branży, które chcą, by ich głos został usłyszany. Teraz, mają możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami w ramach wyjątkowych, indywidualnych sesji coachingowych. Program ten jest otwarty dla wszystkich pragnących rozwoju w świecie gamingu.

Xbox
Autor: Materiały prasowe Xbox
Z terenu przebudowy spalarni przy ul. Gwarków, woda jest spuszczana do Kanału Bródnowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE