Horoskop miesięczny na marzec! Zadbaj o swoje zdrowie

2021-02-28 10:24 kaja
Horoskop dzienny. Co mówią gwiazdy?
Autor: Pixabay.com

Marzec to miesiąc, w którym powoli czuć wiosnę. To czas kiedy wyczekujemy jej pierwszych oznak i i z radością witamy cieplejsze temperatury, jednak marzec to również bardzo zdradliwa pora pod względem chorowania i łapania przeziębień. W tym miesiącu warto zatem zadbać o swojej zdrowie. Zobacz, co przygotował dla ciebie los podczas nadchodzących tygodni.

Baran 21.03-20.04

Miłość i partnerstwo: W życiu singli pojawi się kandydat do ciekawej i romantycznej znajomości. W stałych związkach ożywienie relacji i ocieplenie stosunków. Pojawią się rozmowy o powiększeniu rodziny.

Praca i finanse: Wstrzymaj się od wszelkich nowych działań przynajmniej do połowy miesiąca. Przez pierwsze 2 tygodnie zadbaj o bieżące sprawy. Finanse stabilne.

Zdrowie: Twój układ odpornościowy będzie osłabiony, więc szczególnie o siebie zadbaj.

Byk 21.04-21.05

Miłość i partnerstwo: Spodziewaj się przepychanek słownych z partnerem. Oboje będziecie chcieli trzymać się swoich racji, a o kompromis będzie niezwykle trudno. Single zapoczątkują krótki romans.

Praca i finanse: Pojawią się trudności w nawiązaniu nowych kontaktów i współprac. Nastaw się więc na pracę indywidualność. Możesz też zawieść się na współpracownikach. Uważaj na niespodziewane wydatki.

Zdrowie: Zadbaj o układ kardiologiczny. Mierz regularnie ciśnienie krwi.

Bliźnięta 22.05-21.06

Miłość i partnerstwo: Często odczuwać będziesz osamotnienie. Nawet jeśli poznawać będziesz nowe osoby, to jednak pustka jeszcze pozostanie. W stałych związkach chwilowe oddalenie partnerów od siebie.

Praca i finanse: Czeka cię pracowity miesiąc. Sam sobie wyznaczać będziesz cele i podnosić poprzeczkę. W twojej głowie pojawiać się będą nowe pomysły, które szybko zaczniesz realizować. Brak czasu wolnego sprawi, że mniej będziesz wydawać, a więcej zaoszczędzisz.

Zdrowie: Towarzyszyć ci będzie nerwowość i drażliwość emocjonalna.

Rak 22.06-22.07

Miłość i partnerstwo: Temat pieniędzy i dóbr materialnych może poróżnić cię z partnerem. Niespodziewanie mogą pojawiać się konflikty i nieporozumienia. W życiu singli pozytywne zmiany. Praca i finanse: Czeka cię przyjemny miesiąc. Otrzymasz wyróżnienie i poczujesz się doceniony. Spodziewaj się za swoje starania dodatkowej premii lub podwyżki. Będziesz zadowolony szczególnie z finansów. Zdrowie: Chroń gardło, oskrzela i płuca.

Lew 23.07-22.08

Miłość i partnerstwo: Miej oczy szeroko otwarte na osoby trzecie, które znajdują się zbyt blisko twojego partnera. Może na jaw wyjść nielojalność ukochanego. Single zapoczątkują nową relację, która da nadzieję na związek w przyszłości.Praca i finanse: Bardzo rozważnie podchodź do wszelkich propozycji współpracy. Nie rozpoczynaj rozmów zawodowych bez odpowiedniego przygotowania. Nie jest to też dobry miesiąc na inwestycje finansowe. Zdrowie: Zadbaj o serce i układ kardiologiczny.

Panna 23.08-22.09

Miłość i partnerstwo: Relacja, w której obecnie się znajdujesz zmieni swoja dynamikę. Zauważysz ochłodzenie uczuć i trudności w komunikacji z partnerem. Single chwilowo zrezygnują z poszukiwania miłości, a energię skupią na działania zawodowe.

Praca i finanse: Zwolnisz nieco tempa i ograniczysz się do wykonywania podstawowych obowiązków. Stworzysz sobie też plan innowacyjnych działań, który wdrażać będziesz dopiero w kolejnym miesiącu. Finanse stabilne.

Zdrowie: Możesz odczuwać dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Waga 23.09-23.10

Miłość i partnerstwo: Single będą mogli podczas podróży poznać kogoś interesującego, kto przy nich na dłużej zagości. W stałych związkach pojawią się rozmowy o wspólnej przyszłości. Możliwe też, że zapadną poważniejsze decyzje lub działania cementujące związek.

Praca i finanse: Spodziewaj się miłej niespodzianki ze strony przełożonego. Otrzymasz ciekawą propozycję, dzięki której będziesz mógł rozwinąć w firmie skrzydła, np. szkolenie lub kurs. Finanse dobre.

Zdrowie: Zadbaj o cerę i skórę głowy.

Skorpion 24.10-22.11

Miłość i partnerstwo: W pracy tyle będzie się działo, że możesz nieco zaniedbać sferę uczuciową. Uważaj jednak, aby przez twoje zapracowanie nie odsunąć się zbyt za daleko od partnera. W życiu singli przerwa. Samotny Skorpion ten zastój wykorzysta pozytywnie dla siebie, gdyż będzie przygotowywał się na pojawienie się wielkiej miłości.

Praca i finanse: W twojej głowie pojawi się znowu wiele pomysłów. Nie będziesz mógł jednak zacząć realizować wszystko, czego tylko zapragniesz. Konieczna będzie segregacja pomysłów. Możliwe nieprzewidziane wydatki finansowe. Zdrowie: Zadbaj o nerki i układ moczowy.

Strzelec 23.11-21.12

Miłość i partnerstwo: Pamiętaj, że to co wysyłasz, to otrzymasz z powrotem. Twoje negatywne emocje będą odbierane przez partnera i on też będzie ciebie nimi karmił. Fantastyczny czas dla singli. Samotny Strzelec zapoczątkuje ciekawą relację. Praca i finanse: Grozi ci przepracowanie i przemęczenie, a więc mierz siły na zamiary. Nie przyjmuj dodatkowych zleceń, jeśli wiesz, że trudno ci będzie je zrealizować. Uda ci się powiększyć oszczędności. Zdrowie: Możliwe dolegliwości bólowe dolnego odcinka kręgosłupa.

Koziorożec 22.12-20.

Miłość i partnerstwo: Nie rozwiązane problemy znowu o sobie przypomną. Zagrożone są związki, które zmagają się od dawna z kryzysem. Nie należy ignorować jakichkolwiek sygnałów. W życiu singli niestety jeszcze brak zmian. Praca i finanse: Wyjdzie na jaw twoja pomyłka. Uda ci się wyjść z tej trudnej sytuacji z twarzą, jeśli odpowiedzialnie naprawisz swój błąd. Możliwa awaria sprzętu elektronicznego, na którą przeznaczysz część oszczędności.

Zdrowie: Zadbaj o układ oddechowy, możliwe infekcje.

Czytaj także: Mężczyźni o tych imionach to NAJGORSI MĘŻOWIE! Życie z nimi to HORROR

Wodnik 21.01-20.02

Miłość i partnerstwo: Świetny czas na samotnych Wodników, które zapoczątkują nową relację. Ktoś nowy wprowadzi świeżą energię do twojego życia. Niestety w życiu Wodników pozostających w związkach możliwe podjęcie decyzji o zakończeniu relacji. Jeśli tego nie chcesz, zacznij działać już dzisiaj.

Praca i finanse: Zaczniesz obawiać się o swoje zatrudnienie. Spodziewaj się ze strony przełożonego ostrzeżenia, a zwrócenie ci uwagi nie traktuj jako atak, tylko obiektywną krytykę. Finanse stabilne i niezagrożone.

Zdrowie: Zwróć uwagę na wodę w swoim organizmie. Może być jej nadmiar.

Ryby 21.02-20.03

Miłość i partnerstwo: Pojawi się zastój w związkach. Zauważysz u siebie brak zapału i starań o względy partnera, a to nie rokuje dobrze na przyszłość. Również single muszą dać więcej z siebie, gdyż inaczej miłość do ich życia tak szybko nie przyjdzie.

Praca i finanse: Wdasz się w plotki, które później mogą przerodzić się w pomówienie. Nie są ci potrzebne problemy w miejscu pracy, wiec skup się na swoich obowiązkach. Dawaj więcej z siebie, a zostanie to docenione. Finanse dobre.

Zdrowie: Możliwy drobny zabieg chirurgiczny, który podniesie twój komfort życia.

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Bezpieczeństwo na lodzie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze