Horoskop tygodniowy 17.05 - 23.05. Te znaki zodiaku powinny mieć się na baczności

Horoskop
Autor: pixabay.com Horoskop

Horoskop tygodniowy na dni 17.05 - 23.05. Chcesz wiedzieć co przygotowały gwiazdy dla twojego znaku zodiaku w nadchodzącym tygodniu? Osoby urodzone pod znakiem Byka w najbliższych siedmiu dniach będą musiały podjąć ważną decyzję, a Koziorożce czeka niespodziewany konflikt. To zdecydowanie będzie ważny tydzień dla wielu osób. Zobacz co zaplanował los i sprawdź nasz horoskop tygodniowy na najbliższe siedem dni.

Horoskop tygodniowy 17.05 - 23.05

Baran 21.03-20.04

Zaniedbałeś pewną relację. Mniej dawałeś, a więcej brałeś. Teraz sytuacja się odwróci. Teraz ta druga strona będzie wymagała od ciebie większego zaangażowania.

Byk 21.04-21.05

Tydzień podejmowania poważnych decyzji. Niektóre pary wezmą ślub, inne wspólnie zamieszkają. W sprawach uczuciowych zrobisz znaczny krok do przodu, co zapewni ci poczucie bezpieczeństwa.

Bliźnięta 22.05-21.06

Pewna współpraca nie pójdzie po twojej myśli. Trudno ci będzie porozumieć się z kimś, na kim ci zależy, a komunikacja ta będzie czasem nawet męcząca.

Rak 22.06-22.07

Ktoś będzie chciał na tobie wymusić zmianę decyzji. Nie poddawać się wpływom osób, które nie chcą twojego dobra. Kieruj się wyłącznie intuicją i głosem serca.

Lew 23.07-22.08

Otrzymasz wiadomość o zakończeniu pewnej sprawy. Dowiesz się, że coś zostało zamknięte lub definitywnie zakończone. Wbrew pozorom będzie to dobra nowina.

Panna 23.08-22.09

Ktoś z twojego najbliższego otoczenia będzie chciał poprawić swój komfort niestety twoim kosztem. Twoje dobro zostanie dla niego pominięte, a ty przejrzysz na oczy.

Waga 23.09-23.10

Zniknie tęsknota za osobą, której dawno nie widziałeś. Spotkanie po latach będzie dla was obu silnie emocjonalnym przeżyciem. To was zbliży do siebie jeszcze bardziej.

Zobacz także: Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Sprawdź, czy jesteście sobie pisani

Skorpion 24.10-22.11

Podejmiesz naukę indywidualną z mentorem i wybranym przez ciebie nauczycielem. Może to być indywidualny kurs, konsultacje z coachem lub rozmowy z promotorem na temat pracy dyplomowej.

Strzelec 23.11-21.12

Impreza rodzinna lub inne święto, które miało się odbyć w tym tygodniu niespodziewanie zostanie przesunięte na inny termin. Ta wiadomość wywoła w tobie niepewność.

Koziorożec 22.12-20.01

Możliwy konflikt z kimś, kto podobnie jak ty ma mocny charakter. Natrafisz na równego sobie przeciwnika. Tylko logiką i spokojem będziesz mógł go pokonać. Wodnik 21.01-20.02

Z korzyścią dla siebie przeprowadzisz transakcję finansową. Trafisz na osobę kompetentną, która będzie miała wobec ciebie uczciwe zamiary i nie zostaniesz oszukany.

Ryby 21.02-20.03

Otrzymasz zaproszenie na bardzo prestiżowe wydarzenie. Powinieneś się na nim pojawić, gdyż zapewni ci ono wartościowe kontakty służbowe oraz nowe doświadczenie.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Karetka wjechała pod zamykający się szlaban
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze