Mężczyzna, kobieta, para, związek, miłość

i

Autor: PxHere

Ile powinien trwać seks? Nie uwierzysz, naukowcy obliczyli czas stosunku idealnego

2021-12-21 9:03

Udane życie erotyczne to jeden z ważniejszych aspektów szczęśliwego związku, jednak dla każdego może to oznaczać trochę co innego. Dla jednych idealny seks to długi maraton, inni zaś wolą szybkie numerki. Ile czasu powinien trwać stosunek seksualny? Brytyjski dziennik DailyMail przedstawił wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie LoveHoney - sex shopu prowadzącego sprzedaż internetową. Uczestnicy ankiety odpowiedzieli na wszystkie intymne pytania, między innymi jak długo powinien trwać seks i która grupa wiekowa odczuwa największą satysfakcję z łóżkowych igraszek.

Udany życie erotyczne to jedna z podstaw szczęśliwego związku, na szczęście nie ma określonych ram i wymogów, które sprawiają, że seks jest udany albo nie. Wszystko zależy od naszego dopasowania i potrzeb względem partnera. Jak podaje serwis wp.pl internetowy sex shop LoveHoney przeprowadził ankietę dotyczącą życia seksualnego Australijczyków i sprawdził, czego od seksu oczekują ludzie w różnym wieku. Ile czasu powinien trwać idealny stosunek? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jedni wolą kochać się godzinami, innym wystarczy kilkunastominutowy numerek. Według badań LoveHoney najlepszy czas to około 30 minut, taką odpowiedź wskazało aż 40 proc. badanych. Jak się jednak okazuje, w praktyce nasze życie erotyczne wygląda nieco inaczej, aż 47 proc. ankietowanych wskazało, że seks zajmuje im około 15 minut, 16 proc. Australijczyków przyznało się, że u nich trwa mniej niż 10 minut. Specjaliści spróbowali dowiedzieć się również, która grupa wiekowa czerpie największą przyjemność z seksu. Okazało się, że najbardziej spełnione seksualnie są osoby z grupy wiekowej 46-50 lat.  

Kraków. 26-latek zabił dla złotych monet i pieniędzy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE