Inwazja wielkich pająków w Europie! Potwory dotrą do Polski?

2014-09-16 14:56

Inwazja pająków-gigantów wywołała na północy Francji prawdziwą panikę. Mieszańcy Calais oraz innych miejscowości leżących w tym regionie w przerażeniu wzywają na pomoc wszystkie możliwe służby. Rozpiętość nóg tych potworów sięga aż 25 centymetrów!

Ogromne pająki o rozpiętości nóg aż 25 centymetrów znajdowane są w domach sklepach i gmachach publicznych. Mieszkańcy północnej Francji twierdzą, że pająki przybyły do ich kraju prosto z Afryki w bagażach tysięcy nielegalnych imigrantów z czarnego kontynentu.

Francuzi obawiają się, że pająki mogą być niebezpieczne dla ludzi. Jak podaje portal „rmf24.pl" - pomocy szukają głównie u straży pożarnej. Zgłoszeń jest tak dużo, że linie telefoniczne lokalnej straży pożarnej są przeciążone.

Zobacz też: PRZERAŻAJĄCE! Nowy filmik Wardęgi - Ogromny pieso-pająk atakuje! [WIDEO]

Do tego przerażającego zjawiska postanowili odnieść eksperci. Stwierdzili oni, że te gigantyczne pająki to niegroźne kątniki olbrzymie, które są niegroźne dla człowieka. Co więcej przybyły one do Francji nie z Afryki, a z Ameryki Północnej i to wiele lat temu. Czy dotrą do Polski? Na razie trudno powiedzieć, ale na razie możemy czuć się bezpieczni.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail