Jak powiększyć za małe spodnie?

i

Autor: Shutterstock Jak powiększyć za małe spodnie?

Ciasne spodnie

Jak poszerzyć spodnie w pasie? Dzięki temu genialnemu patentowi powiększysz je nawet o jeden rozmiar

Po wakacjach zdarza się, że folgujemy sobie z dietą i z urlopu wracamy z kilkoma nadprogramowymi kilogramami, a nasze ubrania stają się za ciasne i nie możemy się w nich dopiąć. Za małe spodnie, które nie dopinają Ci się w pasie, wcale nie muszą iść do śmieci. Za ciasne spodnie nie muszą być już problemem. Istnieją sposoby, dzięki którym w kilka minut poszerzysz o jeden rozmiar.

Jak poszerzyć spodnie w pasie? Prosty trik na za ciasne spodnie

Kilka centymetrów w pasie więcej, a ulubione spodnie już nie chcą się dopinać? Na szczęście nie oznacza to, że musisz się już z nimi pożegnać. Jest wiele sposobów, by rozciągnąć spodnie bez konieczności wizyty u krawcowej. Do niektórych z nich nie będziesz nawet potrzebować igły z nitką. Najprostszym patentem, by rozciągnąć za małe i za ciasne spodnie jest wykorzystanie do tego wody. W ten sposób najlepiej rozciągają się jeansy. Spryskaj spodnie wodą, a następnie rozłóż je na szerokim krześle lub niewielkim stoliku. Zostaw je w ten sposób do wyschnięcia. Postaraj się, by spodnie były mocno naciągnięte, co sprawi, że ich splot będzie się powoli rozciągał. W ten sposób możesz powiększyć spodnie nawet o kilka centymetrów.

Jak rozciągnąć spodnie w pasie? Wykorzystaj żelazko

Innym patentem na za ciasne spodnie w pasie jest wykorzystanie żelazka parowego. Rozłóż spodnie na desce do prasowania i zwilż gorąca parą. W dłoniach rozciągnij je mocno delikatnie je poszerzając. Sposób ten wymaga nieco siły i czasu, ale jest skuteczny. Pamiętaj, że nie wszystkie rodzaje tkanin da się rozciągnąć. Najtrudniej jest w przypadku materiałów garniturowych i eleganckich tkanin. W takim przypadku niezbędne będzie wszycie wstawek, by powiększyć spodnie w pasie. 

Zobacz także: Ekstremalnie trudny quiz - prawda czy fałsz. Niby proste pytania o życiu, ale czy dasz sobie z nimi radę?

Jak wyprasować spodnie
Sonda
Pierzesz ubrania, które dopiero kupiłaś?