Patent na szybkie umycie podłogi

i

Autor: SHUTTERSTOCK Patent na szybkie umycie podłogi

Jak prawidłowo umyć podłogę? Odlotowy patent na lśniącą podłogę bez smug. Dodaj ten jeden składnik, a będziesz zaskoczona!

2022-08-17 5:16

Podłoga to zdecydowanie jedno z takich miejsc w domu, któremu poświęcamy zbyt mało czasu, a przecież to właśnie tam zbiera się brud z naszych butów. Plamy, zacieki i wszelkiego rodzaju zabrudzenia, skąd my to znamy! Okazuje się jednak, że mycie podłogi wcale nie należy do najłatwiejszych czynności, a zwykle "przetarcie mopem" kończy się najczęściej zaciekami i nieefektownymi smugami. Przygotowaliśmy dla Ciebie sprawdzone sposoby ma mycie podłóg, tak aby lśniły czystością. Te patenty na mycie podłóg naprawdę działają.

Jak prawidło myć podłogi? Te genialne sposoby powinna znać każda pani domu

Dokładne mycie podłóg potrafi być nie lada wyzwaniem. Należy to robić w odpowiedni sposób, tak by uniknąć powstawania smug i zacieków. Eksperci od sprzątania przekonują, że najlepszym narzędziem do mycia podłóg jest mop. Najlepiej korzystać z tych mopów, których nakładka wykonana jest z mikrofibry. Jest ona chłonna, delikatna dla powierzchni myjącej i skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Bardzo ważna jest także technika, mop powinno się prowadzić równolegle do linii łączeń, a po wszystkim wytrzeć podłogę suchą nakładką. Warto również do mycia podłóg korzystać z zimnej wody. Okazuje się, że ciepła woda szybciej odparowuje i mogą tworzyć się plany z detergentów myjących. 

Zobacz także: Bajerancki trik na szybkie prasowanie firanek. W 30 sekund będą gładkie bez żelazka. Potrzebujesz jednej rzeczy ze swojej kosmetyczki

Kapitany sposób na mycie podłóg. Wykorzystaj ocet i płyn do naczyń

Okazuje się, że ocet można wykorzystać również do mycia podłóg. Na 5 litów wody dodaj 2 łyżki octu. Taką mieszankę umyj podłogi, a będą one lśniące i bez smug. Dobrym sposobem jest również dodanie płynu do naczyń. W ten sposób także unikniesz smug i szybko umyjesz nawet najbardziej oporne zabrudzenia. 

Sonda
Domowe sposoby na porządki w domu?
Tańczące z promocjami 11.08.22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE