Kadr z filmu Kevin sam w domu

i

Autor: materiały prasowe Disney+ Kadr z filmu "Kevin sam w domu"

Filmy świąteczne

Już nie musisz czekać na Wigilię. „Kevin sam w domu" czeka na odwiedziny każdego dnia

2022-11-30 15:53

Gdzie można obejrzeć „Kevina samego w domu”? To pytanie od kilkunastu lat zadają sobie fani kultowego świątecznego filmu. Tradycja stało się, że „Kevina” można obejrzeć w Wigilię w Polsacie. Nie inaczej będzie w 2022 roku. Do tej pory można było też wypożyczyć w różnych serwisach ale teraz cały film legalnie obejrzymy także online w serwisie streamingowym.

Boże Narodzenie bez „Kevina”? Dla wielu osób to nie święta. Oglądanie filmu pod tytułem „Kevin sam w domu” wpisało się w polską tradycję, jak choinka i 12 potraw. Już od ponad 30 lat jesteśmy świadkami przygód chłopca, który musi bronić swojego rodzinnego domu przed złodziejami. Tak będzie i w 2022 roku, kiedy Polsat wyemituje film „Kevin sam w domu”. Jednak teraz nie trzeba czekać aż do Wigilii. Gdzie obejrzeć cały film legalnie?

Gdzie można obejrzeć film „Kevin sam w domu”?

Na tę chwile fani „Kevina” czekali od dawna. Nareszcie można obejrzeć cały film legalnie, bez konieczności wypożyczania. Abonenci platformy sreamingowej Disney+ mogą od teraz oglądać film tyle razy ile chcą i kiedy mają na to ochotę. „Kevin sam w domu” już jest dostępny w streamingu, a od 2 grudnia będzie można oglądać także drugą część czyli „Kevin sam w Nowym Jorku”.

ZOBACZ TEŻ: Kiedy najwcześniej można ubierać choinkę? Według tradycji i kościoła są dwie daty

Gdzie znajduje się dom Kevina?

Fani filmu „Kevin sam w domu”, którzy zwiedzają USA, zaznaczają dom, w którym mieszkał Kevin, jako obowiązkowy punkt na mapie wycieczki. Dom „Kevina” znajduje się na przedmieściach Chicago. Dokładny adres to: 671 Lincoln Ave – Winnetka, Illinois. Budynek jest główną atrakcją okolicy. Miasteczko odwiedzają tłumy turystów właśnie z powodu uwielbianego filmowego bohatera. Dom, w którym mieszkał Kevin ma powierzchnię ponad 400 metrów kwadratowych, na których rozlokowanych jest pięć sypialni i cztery łazienki. Został wybudowany w 1921 roku, ale był cały czas modernizowany. Do niedawna budynek można było jedynie obejrzeć z zewnątrz. W ubiegłym roku „Dom Kevina" pojawił się w ofercie Airbnb - można było go wynająć tylko na jedną noc i tylko 12 grudnia.

ZOBACZ TEŻ: Najnowsze filmy świąteczne na HBO Max w 2022 r. Te produkcje sprawią, że poczujesz magię Bożego Narodzenia

QUIZ. Kevin sam w Nowym Jorku. Co wiesz o filmie?

Pytanie 1 z 10
Który ze złodziejaszków wpadł do ogromnej dziury, wchodząc do kamienicy bronionej przez Kevina?
Bohaterowie "Star Wars" z tysięcy klocków. Niecodzienna wystawa w Szczecinie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki