Kiedy promocja minus 55 proc. na makijaż w Rossmannie? Tego się nie spodziewacie

Rossmann
Autor: Shutterstock Rossmann

Rossmann od lat słynie ze swoich promocji minus 55 procent na kosmetyki do makijażu. Akcja organizowana jest od 2013 roku i kilka razy zmieniono jej zasady, jednak zawsze była ona doskonałym pretekstem do uzupełnienia kosmetycznych braków oraz przetestowania nowości. Rossmann przyzwyczaił swoich klientów, że promocja jest organizowana dwa razu do roku - wiosną i jesienią. Czy zatem możemy niedługo spodziewać się, że sieć drogerii przedstawi zasady tegorocznej edycji akcji minus 55 proc. na makijaż? Kiedy wybrać się do Rossmanna, by trafić na największe promocje?

Minus 55 proc. na kosmetyki do makijażu w Rossmannie

Rossmann uwielbia rozpieszczać swoich klientów regularnie ogłaszając wielkie przeceny. Wszystko zaczęło się od 2013 roku kiedy to sieć drogerii ogłosiła wielka akcję wielkich rabatów na kosmetyki do makijażu. Klienci rzucili się na sklepy, a wiele kultowych kosmetyków można było kupić o wiele taniej. Od tego czasu Rossmann regularnie organizował takie promocje, co jakiś czas jedynie zmieniając ich formułę. Dodatkowo kiedy aplikacja "Klub Rossmann" zyskiwała kolejnych użytkowników wiele promocji można było znaleźć właśnie tam. Największą popularnością cieszyły się przeceny 2+2, czyli kupując cztery produkty z wybranej kategorii dwa tańsze otrzymywało się gratis. Czy w tym roku możemy również spodziewać się kultowej promocji minus 55 proc. na kosmetyki do makijażu? Odpowiedź może się was spodobać, według nieoficjalnych ustaleń Rossmann obecnie nie planuje takich działań. Wszystko zatem wskazuje, że w tym roku nie będzie jednej z ulubionych promocji wszystkich miłośników makijażu. Nie znaczy to jednak, że w Rossmannie nie znajdziemy wielkich rabatów, sieć regularnie w swojej gazetce promocyjnej przedstawia wiele atrakcyjnych ofert, między innymi gigantyczne promocje na markowe perfumy czy regularne przeceny na kosmetyki znanych marek. Dodatkowo trwa wielka loteria Rossmanna, w której można zagarnąć miliony produktów oraz wygrać nawet 150 tys. złotych. 

Dlaczego warto się zaszczepić na COVID19?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze