Krzysztof z Wałbrzycha

i

Autor: Materiały prasowe Krzysztof z Wałbrzycha

Koniec pewnej epoki

Klamka zapadła. Zamyka się słynny, polski sklep. Trwają właśnie gigantyczne wyprzedaże na zamknięcie. To ostatnia szansa, by kupić ich kultowe produkty

2023-06-09 13:28

To już pewne, zamyka się jedna z najbardziej znanych polskich fabryk porcelany. Marka Krzysztof z Wałbrzycha ostatecznie znika z map polskich fabryk porcelany. Firma zapowiedziała wielkie czyszczenie magazynów i wyprzedaż swojego asortymentu. To ostatni dzwonek, by kupić ich słynne wyroby w bardzo atrakcyjnych cenach. Co możesz upolować podczas wyprzedaży na zamknięcie?

Zamka słynny polski sklep z 200-letnią tradycją. Trwają wielkie wyprzedaże na zamknięcie

To już koniec pewniej epoki. Słynna fabryka polskiej porcelany Krzysztof w Wałbrzycha kończy swoją działalność. Fabryka ta jest jedną z najpopularniejszą w całej Polsce. Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się informacje o problemach finansowych firmy. Teraz podjęto ostateczną decyzję. Firma, która przetrwała II wojnę światową nie pokonała obecnego kryzysu ekonomicznego wynikającego z problemów energetycznych. 

Fabryka Krzysztof z Wałbrzycha powstała w 1831 roku i została założona przez Carla Kristera. Początkowo funkcjonowała pod nazwą Krister Porzellan Manufaktur, następnie jako Porcelana Krzysztof pod marką Wawel, a w ostatnim czasie – Kristoff. Produkty z fabryki pokochali nie tylko Polacy, ale były one również znane na całym świecie. Wyroby fabryki Krzysztof z Wałbrzycha trafiły między innymi na dwory królewskie w Szwecji i Wielkiej Brytanii oraz do Białego Domu za kadencji prezydenta Baracka Obamy.

Zobacz także: Pora roku, w której się urodziłeś zdradzi, na jakie choroby możesz zachorować. To nie astrologia, to nauka. Osoby urodzone o tej porze roku rzadziej chorują na serce

To koniec Krzysztofa z Wałbrzycha. Trwają wyprzedaże na zamknięcie

Trwają właśnie wielkie wyprzedaże. To już ostatni dzwonek, by kupić wyroby fabryki Krzysztof z Wałbrzycha. Jeszcze tylko do soboty, 10 czerwca można skorzystać z wyprzedaży na zamknięcie. Promocje sięgają nawet 50 proc. Wyprzedaż odbywa się na głównym placu fabryki w Wałbrzychu przy ulicy Limanowskiego 10 w godzinach 10-17. 

Krzysztof z Wałbrzycha

i

Autor: Materiały prasowe Krzysztof z Wałbrzycha
Sonda
Lubisz porcelanę?
Wirtualnta strzelnica w Nowym Sączu
Listen on Spreaker.