92-letni mężczyzna ZMARŁ w Koszalinie na COVID-19!

i

Autor: GADOM, archiwum se.pl

Koronawirus w Polsce. Wiemy, kiedy SKOŃCZY SIĘ epidemia. To OPTYMISTYCZNA wiadomość [DATA]

2020-04-21 18:48

Kiedy skończy się epidemia koronawirusa w Polsce? Czy nastąpi to szybko? Takie pytania zadaje sobie większość Polaków. Każdy z nas tęskni już za normalnym życiem, bez zakazów i nakazów, bez strachu o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zapytaliśmy Wróżkę Cesarię o to, kiedy w Polsce skończy się epidemia koronawirusa. Jej wizja jest dla nas optymistyczna!

Kiedy skończy się epidemia koronawirusa w Polsce? Każdy z nas czeka na ten moment. Tęsknimy za dawnym życiem bez ograniczeń, za podróżami, spotkaniami z bliskimi i znajomymi. Choć wielu ekspertów uważa, że koronawirus w Polsce może być obecny jeszcze nawet przez rok, to wielu z nas ma nadzieję, że nastąpi to znacznie szybciej. Wróżka Cesaria specjalnie dla czytelników SE.pl sprawdziła, kiedy skończy się epidemia koronawirusa w Polsce i powróci normalne życie. - Koronawirus zacznie słabnąć na sile w lipcu, może już pod koniec czerwca. Pierwszy raz będzie można odetchnąć z ulgą w znaku zodiakalnego Raka, więc na przełomie czerwca/lipca. To jest najszybszy możliwy czas - podkreśla wróżka. - Nie oznacza to jednak, że na początku lata wirus będzie pokonany. W tym czasie jeszcze wielu z nas będzie odczuwać obawy. Koronawirus na początku lata zacznie słabnąć na sile, powolutku się wygaszać. Jednak dopiero mniej więcej w połowie sierpnia poczujemy się bezpiecznie i powrócimy do dawnego życia - dodaje.

Według Wróżki Cesarii, karty tarota mówią, że mimo to temat koronawirusa jeszcze przez długi czas będzie nam towarzyszyć. - Sam temat wirusa będzie jeszcze przejawiał się w mediach, rozmowach w drugiej połowie roku. Będziemy obawiać się kolejnej fali koronawirusa w Polsce. Dopiero zimą zaczniemy o nim zapominać - zdradza wróżka.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Wróżka Cesaria

Wróżka Cesaria jest doświadczoną tarocistką i numerologiem. Wróży z kart Tarota, Lenormand i kart Anielskich. Tworzy portrety numerologiczne osobiste i partnerskie. Jeśli chcesz się z nią skontaktować, kliknij w TEN LINK.

Zobacz: Najlepsze baśnie dla dzieci! Sprawdź, co warto czytać dzieciom

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki