Koronawirus w Polsce. Wiemy, kiedy SKOŃCZY SIĘ epidemia. To OPTYMISTYCZNA wiadomość [DATA]

2020-04-21 18:48
92-letni mężczyzna ZMARŁ w Koszalinie na COVID-19!
Autor: GADOM, archiwum se.pl

Kiedy skończy się epidemia koronawirusa w Polsce? Czy nastąpi to szybko? Takie pytania zadaje sobie większość Polaków. Każdy z nas tęskni już za normalnym życiem, bez zakazów i nakazów, bez strachu o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zapytaliśmy Wróżkę Cesarię o to, kiedy w Polsce skończy się epidemia koronawirusa. Jej wizja jest dla nas optymistyczna!

Kiedy skończy się epidemia koronawirusa w Polsce? Każdy z nas czeka na ten moment. Tęsknimy za dawnym życiem bez ograniczeń, za podróżami, spotkaniami z bliskimi i znajomymi. Choć wielu ekspertów uważa, że koronawirus w Polsce może być obecny jeszcze nawet przez rok, to wielu z nas ma nadzieję, że nastąpi to znacznie szybciej. Wróżka Cesaria specjalnie dla czytelników SE.pl sprawdziła, kiedy skończy się epidemia koronawirusa w Polsce i powróci normalne życie. - Koronawirus zacznie słabnąć na sile w lipcu, może już pod koniec czerwca. Pierwszy raz będzie można odetchnąć z ulgą w znaku zodiakalnego Raka, więc na przełomie czerwca/lipca. To jest najszybszy możliwy czas - podkreśla wróżka. - Nie oznacza to jednak, że na początku lata wirus będzie pokonany. W tym czasie jeszcze wielu z nas będzie odczuwać obawy. Koronawirus na początku lata zacznie słabnąć na sile, powolutku się wygaszać. Jednak dopiero mniej więcej w połowie sierpnia poczujemy się bezpiecznie i powrócimy do dawnego życia - dodaje.

Według Wróżki Cesarii, karty tarota mówią, że mimo to temat koronawirusa jeszcze przez długi czas będzie nam towarzyszyć. - Sam temat wirusa będzie jeszcze przejawiał się w mediach, rozmowach w drugiej połowie roku. Będziemy obawiać się kolejnej fali koronawirusa w Polsce. Dopiero zimą zaczniemy o nim zapominać - zdradza wróżka.

Wróżka Cesaria
Autor: Wróżka Cesaria

Wróżka Cesaria jest doświadczoną tarocistką i numerologiem. Wróży z kart Tarota, Lenormand i kart Anielskich. Tworzy portrety numerologiczne osobiste i partnerskie. Jeśli chcesz się z nią skontaktować, kliknij w TEN LINK.

Zobacz: Najlepsze baśnie dla dzieci! Sprawdź, co warto czytać dzieciom

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE