Kosmetyki NIETESTOWANE na zwierzętach dostępne w Rossmannie

2016-01-04 19:00
Skóra, uroda, kosmetyki
Autor: Shutterstock

Chcecie, aby wybierane przez was kosmetyki były "cruelty free", czyli aby firmy je produkujące nie testowały składników na zwierzętach? Wybierajcie odpowiednie kosmetyki! Oto lista tych, które bez problemu dostaniecie w Rossmannie, a które są w pełni przyjazne dla zwierząt!

Co ciekawe Rossmann sam produkuje kosmetyki, które są nietestowane i często wegańskie! Alterra, Rival de Loop, Synergen, Babydream (nie wszystkie są wegańskie, polecamy: Wegańskie kosmetyki dla dziecka i dla mamy!), Isana, Sunozon, Welness & Beauty, Fusswohl, Mel Merio - wody perfumowane, for your beauty, Facelle, Domol. Pamiętajcie, że wszystkie produkty z certyfikatem Vegan Society są wegańskie!

Te marki nie testują na zwierzętach i sporo kosmetyków jest w pełni wegańskich, co oznacza, że nie zawierają w sobie składników pochodzenia zwierzęcego: Barwa, Biały Jeleń, Eco Tools - pędzle do makijażu z syntetycznego włosia, Floslek, Frosch - chemia gospodarcza, Green Pharmacy (te kosmetyki zawierają miód), Himalaya Herbals (jak udało nam się znaleźć na wegańskim blogu kocieuszy.pl kosmetyki są nietestowane, ale firma podobno testuje na zwierzętach leki), Real Techniques - pędzle do makijażu z syntetycznego włosia, Ziaja.

Pozostałe marki dostępne w Rossmanie i nie testujące na zwierzętach:

AA Oceanic, Bell, Biochemia Urody, Isa Dora, Joanna, Lumene, Pollena Ostrzeszów (Biały Jeleń, Dzidziuś, Luxella, FF, dr Reiner, Impet, BHP, Komfort, Meteor), Tołpa (kosmetyki nie są testowane, Torf Corporation testuje na zwierzętach leki), Vipera, Zielone Labolatorium.

Zobacz: Dawid Woliński apeluje: Nasze zmarszczki nie są tego warte! Tak TORTURUJĄ ZWIERZĘTA w czasie testowania kosmetyków! [PRZERAŻAJĄCE WIDEO +18]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE