Magdalena Mielcarz KOBIETĄ ROKU magazynu GLAMOUR!

2012-06-01 16:28

Magdalena Mielcarz została okrzyknięta kobieta roku! Takie wyróżnienie przyznał modelce magazyn "Glamour". Z tej okazji odbyła się specjalna gala, która przyciągnęła wielu celebrytów. Podczas imprezy Magdalena Mielcarz po raz kolejny udowodniła, że ma fantastyczne wyczucie stylu.

Nagrody magazynu "Glamour" są wręczane kobietom, które inspirują i utożsamiają ducha glamour, to znaczy prezentują nie tylko piękno zewnętrzne, ale również cechują się ciekawą osobowością i mogą być wzorem dla innych kobiet.

W tym roku Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu "Glamour" zadecydowała, że Magdalena Mielcarz jest tą gwiazdą, która najlepiej odzwierciedla te założenia.

Modelka bez wątpienia zaprezentowała na gali "look" w stylu glamour. Magdalena Mielcarz na tę szczególną okazję wybrała długą, srebrną kreację z efektownym wycięciem na plecach. Cekinowa suknia aktorki bez wątpienia przyćmiła stylizację innych celebrytek. Gwiazda zestawiła ją z długimi, srebrnymi kolczykami.

Trzeba przyznać, że Magdalena Mielcarz ma doskonałe wyczucie stylu i potrafi świetnie dobierać kreacje do okazji.

A Wam jak podoba się cekinowa kreacja modelki?

Magdalena Kostecka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE