Jak składać spodnie?

i

Autor: Shutterstock Jak składać spodnie?

Przydatne triki do domu

Spektakularny sposób na składanie spodni dosłownie pod linijkę! Szybki i banalnie prosty

2022-07-20 12:39

Spodnie można składać na wiele sposobów, jednak jeden z nich gwarantuje, że zrobisz to naprawdę szybko, a do tego będą złożone idealnie równo. Sposób na szybkie składanie spodni pokazała w sieci pewna kobieta, a jej trik natychmiast podbił serca pań domu, które uwielbiają mieć w swojej szafie porządek. Dodatkowo ta metoda zagwarantuje, że nie trzeba będzie prasować ich przez założeniem.

Jak składać spodnie, aby się nie gniotły?

Sposobów na składanie spodni znamy naprawdę dziesiątki. Jedne z nich pozwalają na szybkie złożenie ubrania, inne z kolei wymaga większego zaangażowania, ale za to przynoszą spektakularne efekty. Owszem spodnie można przechowywać na wieszakach, jednak zdecydowanie popularniejszym sposobem jest składanie spodni i układanie na półkach w szafie. Jak to zrobić dobrze, aby tkanina się nie pogniotła, a ubrania nie zajmowały dużo miejsca? Najtrudniej jest złożyć spodnie w kant, ponieważ tu należy trzymać się szczególnych zasad. Przede wszystkim pamiętaj, aby składać je wzdłuż kantów. Tak ułożone spodnie w szafie się nie odkształcą, a po wyjęciu nie będzie widać na nich zagnieceń. Z kolei najłatwiej składa jeansy - one są wyjątkowo odporne na zagniecenia. Jednak składanie jeansów najlepiej wykonywać tak, aby nie zajmowały w naszej szafie dużo miejsca.

Świetny sposób na składanie spodni podbija Internet

Pewna kobieta podzieliła się w sieci prostym sposobem, który na pewno ułatwi życie innym paniom domu. Dzięki tej metodzie z pewnością zaoszczędzicie czas, ale też miejsce w szafie, gdyż będą one złożone idealnie równo. Składanie spodni obejmuje trzy etapy. Najpierw chwyć za dolne partie nogawek i jednocześnie złóż je tak, aby znalazły się na wysokości kieszeni. Następnie należy nogawki ułożyć wyżej - do wysokości pasa i wtedy złożyć spodnie na pół, tak aby tylne kieszenie znalazły się po zewnętrznej stronie. I gotowe.

Sonda
Wykorzystasz ten trik u siebie w domu?
Jak wyprasować spodnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE