Życzenia świąteczne dla przyjaciół

i

Autor: Shutterstock Życzenia świąteczne dla przyjaciół

Słowa, które ucieszą bliskich

Odjechane życzenia świąteczne. Krótkie i śmieszne życzenia na SMS dla przyjaciół i rodziny

2022-12-23 5:43

Krótkie życzenia świąteczne dla przyjaciół i bliskich często wysyłamy w wiadomości SMS. Słowa, które bawią i nawiązują do Bożego Narodzenia możemy śmiało wysłać przyjacielowi lub rodzinie. Śmieszne życzenia świąteczne to nie tylko wesołe wierszyki, ale też radosne rymowanki, które rozweselą każdą osobę w te święta. Wybierz życzenia świąteczne dla przyjaciela i wyślij mu SMS już dziś.

Krótkie życzenia świąteczne na SMS dla przyjaciół

Szukasz wyjątkowych życzeń świątecznych dla przyjaciół i rodziny? Postaw na odjechane życzenia świąteczne! Krótkie i śmieszne wierszyki rozbawią każdego i w oryginalny sposób przekażesz bliskim sobie osobom najlepsze życzenia na Boże Narodzenie. Nie musisz trzymać się tradycji. Boże Narodzenie to radosny czas i jeśli chcesz poprawić przyjaciółce humor to wyślij jej SMS ze śmiesznymi życzeniami świątecznymi. U nas znajdziesz wiele krótkich życzeń, które możesz skopiować do wiadomości i wysłać swoim bliskim już dziś, a na pewno ich miło zaskoczysz.

Gdy gwiazdki świecą na niebie, Mikołaj leci do Ciebie, dać prezentów kupę i rózgą przez d**ę.

Śniegu po pachy, smacznej kiełbach prezentów kupę, rózgi na dupę, do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szczęśliwego wskoku do nowego roku.

Świętego w kominie, prezentów po szyje, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana.

Mikołaja z długą brodą, gości z procentową wodą, kobiety gorącej w prezencie, prostej drogi na zakręcie. Tego i wiele innego życzy...

Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów! Dużo bąbelków w szampanie i kogoś kto Ci zrobi śniadanie! A na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

Merry Christmas Christmas Merry, były sobie renifery, miały bardzo śmieszne minki, bo urwały się z choinki, wpadły w bardzo ciepły kąt, życząc Ci Wesołych Świąt!

Święta świece zapaliły, pod choinką prezent lśni. To dla Ciebie, mój Ty miły, żebyś o mnie często śnił!

Sonda
W jaki sposób składasz życzenia świąteczne znajomym?
Zgasły światełka na choince w Rynku. Specjalna akcja dla Ukrainy.
Nasi Partnerzy polecają