Inspiracje na ubieranie choinki na święta.

i

Autor: Shutterstock Inspiracje na ubieranie choinki na święta.

Modne ozdoby choinkowe 2023

Popisowa sztuczka, aby pięknie ubrać choinkę. Rodzina padnie z zachwytu, a ty zostaniesz mistrzem dekoracji świątecznych

2022-12-09 15:42

Zastanawiasz się, jak ubrać choinkę, aby wyglądała zjawiskowo w czasie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia 2022? Wystarczy poznać najnowsze trendy w strojeniu choinki, a z pewnością rodzina okrzyknie Cię mistrzem dekoracji świątecznych. Jak pięknie ubrać choinkę w tym roku? Pomysłów jest wiele. Wybraliśmy najpiękniejsze inspiracje na ubranie choinki na święta.

Jak ubrać choinkę krok po kroku?

Ubieranie choinki to zdecydowanie jeden z najprzyjemniejszych momentów przygotowań do Bożego Narodzenia. Jest zwieńczeniem przedświątecznych porządków i wspaniale dekoruje mieszkanie, wprawiając jego domowników w dobry nastrój. Kiedy można najwcześniej ubierać choinkę? Tradycja i kościół podają dwie daty. Zanim jednak zabierzesz się za strojenie drzewka, zapoznaj się z zasadami ubierania choinki. Dzięki nim drzewko będzie wyglądało proporcjonalnie. Kupujesz żywą choinkę? Daj jej chwilę, aby "oswoiła" się z nowymi warunkami. Osadź ją w stojaki, rozetnij siatkę, skoryguj pion i pozostaw ją na chwilę, aby powoli rozłożyła swoje gałęzie. W sytuacji, gdy gałęzie naturalnie są ustawione do góry, dociąż je jabłkami.

Etapy ubierania choinki:

  1. Rozwieś światełka.
  2. Małe bombki powieś na górze, a duże na dole - dzięki temu choinka będzie wyglądać proporcjonalnie.
  3. Powieś łańcuchy - jeśli są różnych grubości, to podobnie jak z bombkami, na górze rozwieś cieńsze, a na dole grubsze.
  4. Na czubku choinki umieć gwiazdę.

Najpiękniejsze inspiracje na ubieranie choinki w tym roku

Jak ubrać choinkę na święta, aby wyglądała pięknie? W tym roku modne jest ubieranie choinki na biało, w stylu glamour, na złoto oraz na granatowo. Można także połączyć kolorystykę białą i czerwoną, która kojarzy się z Bożym Narodzeniem i św. Mikołajem. Z pewnością tak ubrana choinka szybko wprawi w świąteczny nastrój wszystkich domowników. Modne w ostatnich latach stało się również zdobienie bożonarodzeniowego drzewka w drewniane dekoracje. Kolejnym pomysłem na drzewko bożonarodzeniowe jest przystrojenie go pierniczkami lub lizakami. Najpiękniejsze inspiracje na ubieranie choinki na święta znajdziesz w galerii.

Sonda
Kiedy ubierasz choinkę?
Gdzie kupimy najtańszą choinkę. Super Express sprawdził stołeczne ceny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany