Kolor portfela a osobowość

i

Autor: Shutterstock Kolor portfela a osobowość

Aura sprzyjająca finansom

Portfel w takim kolorze przyciągnie do Ciebie bogactwo. Jego aura sprzyja finansom i bogaceniu się. Noś portfel w tym kolorze, a Twoje finanse mogą ulec wyraźnej poprawie

2023-09-26 16:58

Jak wybrać odpowiedni kolor portfela, by przyciągał pieniądze. Magia kolorów może bezpośrednio wpływać na nasze otoczenie. Wierzy się, że portfel w odpowiednim kolorze może pomóc w gromadzeniu pieniędzy i bogaceniu się. Szczególnie jeden odcień przyciąga fortuną i symbolizuje jej pomnażanie. Portfel w takim kolorze może przynieść szczęście i otoczyć dobrą energią Twoje finanse.

Kolor a przyciąganie pieniędzy. Portfel w tym kolorze symbolizuje dostatek

Kolory podobnie jak liczby mają swoją energię, która może bezpośrednio wpływać na ludzi. Mają one symboliczne znaczenie i wpływ na psychikę. Jaki kolor sprawdzi się w gromadzeniu pieniędzy? Okazuje się, że portfel w tym konkretnym kolorze może przyciągnąć bogactwo. W tradycji chińskiej uważa się, że jednym z najlepszych kolorów portfela jest czerwony. Uważany się on za barwę szczęście i dobrobytu. Swoje znaczenie ma również zielony portfel, który pomoże pomóc we wzbogaceniu się. Zdecydowanie jednak najlepszym kolorem portfela na bogactwo jest niebieski. To spokojna i stabilna barwa, która emanuje dobrą energię. Oznacza stabilność finansową oraz brak problemów z pieniędzmi. 

Jak wykorzystać kolor portfela w przyciąganiu bogactwa? Kolorowe budżetowanie

Aby jak najlepiej wykorzystać symbolikę kolorów możesz wykorzystać technikę "kolorowego budżetowania". Jest to sposób na otoczenia się aurę bogactwa i wykorzystanie  odpowiednich kolorów do konkretnych działań. Na przykład, portfel w kolorze zielonym niech służy do oszczędzania, czerwony to wydatki na jedzenie, zaś niebieski na rozrywkę i przyjemności. W ten sposób maksymalnie wykorzystać dobrą energię kolorów, a przynajmniej usystematyzujesz swój budżet. 

Zobacz także: Ten znak zodiaku zrzuci kajdany i doświadczy olśnienia. Horoskop na pełnię Księżyca we wrześniu daje konkretne wskazówki na szczęście

Sonda
Wierzysz w magiczne znaczenie kolorów?
Smaczny pojedynek w Bydgoszczy. Rywalizowali uczniowie z całego regionu
Nasi Partnerzy polecają