Imię dla dziewczynki 2023

i

Autor: Shutterstock

Wyjątkowe imię dla dziecka

Przecudne imię dla dziewczynki które oczarowało przyszłych rodziców w 2023 roku. Oznacza "miłość". Jest osobą niezwykle inteligentną

2023-03-23 13:49

To przecudne imię dla dziewczynki oczarowało rodziców w 2023 roku. Jest krótkie, urocze, a do tego ma niesamowite znaczenie. W tłumaczeniu z języka nepalskiego oznacza "miłość". Osoba o tym imieniu wyróżnia się niezwykłą inteligencją i intuicją. To imię dla dziewczynki jest popularne od wielu lat, a rodzice coraz chętniej nadają je swoim nowo narodzonym córkom.

Piękne imię dla dziewczynki oczarowało rodziców w 2023

Wybór imienia dla dziecka to dla przyszłych rodziców spore wyzwanie - w końcu będzie ono towarzyszyć mu przez całe życie. Każdy kieruje się swoimi upodobaniami. Jedni stawiają na krótkie imiona, inni sugerują się tradycją i sentymentem. W ostatnich latach to właśnie te tradycyjne imiona dla dziewczynek skradły serca polskich rodziców. Zosia, Marysia i Hania to jedne z najpopularniejszych imion żeńskich w 2022 roku, ale również i w poprzednich latach. Jednak w rankingu popularnych imion znalazło się przeurocze imię dla dziewczynki, które wprost oczarowało świeżo upieczonych rodziców. Krótkie i o niezwykłym znaczeniu. Prawdopodobnie wywodzi się z języka nepalskiego i oznacza "miłość". Chodzi o imię Maja. Kiedyś raczej rzadko spotykane, a od kilku lat zyskuje na popularności i rodzice coraz chętniej nadają je swoim córeczkom. Jakie jest znaczenie imienia Maja? Jaką jest osobą kobieta, które je nosi?

Znaczenie imienia Maja

Maja to imię o wielu znaczeniach. W sanskrycie słowo "maya" oznacza iluzję, a w języku nepalskim miłość. Zgodnie ze znaczeniem imienia, Maja to osoba o niesamowitej inteligencji. Jest bystra, wygadana, z ogromną łatwością przychodzi jej wyrażanie swoich uczuć. Maja doskonale radzi sobie w każdej życiowej sytuacji, potrafi dowodzić i jest sprytna. Jako dziecko będzie przewodzić w rodzinie. Jeśli będzie miała rodzeństwo, to niezależnie od różnicy wieku, będzie dominować. Jest jednak przy tym niezwykle urocza i bardzo dziewczęca. Znaczenie imienia Maja wskazuje, że to prawdziwa romantyczka, dla której miłość jest niezwykle ważna. Ma wielu przyjaciół, którzy cenią ją za otwartość, lojalność i pozytywne nastawienie do świata.

Sonda
Podoba Ci się imię Maja?
Pierwszy miesiąc z noworodkiem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany