zadowolona kobieta, odchudzanie, dieta

i

Autor: East News

Dieta i odchudzanie

Przestałam jeść te 2 produkty i oponka na brzuchu zniknęła. Jestem pod wrażeniem, że mój brzuch stał się płaski w tak krótkim czasie

2024-03-02 6:07

Nie od dziś wiadomo, ze dobrze zbilansowana dieta jest kluczowa w utrzymaniu zdrowia, ale także w odchudzaniu. Niektóre produkty, którymi niestety chętnie zajadamy się każdego dnia, negatywnie wpływają na przemianę materii i w efekcie, nawet mimo regularnych treningów, na brzuchu pojawia się oponka. Nic dziwnego, że odkąd przestałam jeść te dwa produkty, mój brzuch stał się płaski.

Przestałam jeść te 2 produkty i oponka na brzuchu zniknęła

Lato zbliża się wielkimi krokami i wiele osób już teraz szuka sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów. W tym celu udają się na konsultację do dietetyków i wykupują karnety na siłownię. Wiadomo - w uzyskaniu wymarzonej sylwetki niezbędna jest dobrze zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. I warto mieć na uwadze fakt, że w zdrowej diecie kluczowe są produkty, które spożywamy każdego dnia. Mówi się, że jedynie zmiana nawyków żywieniowych przynosi długotrwałe efekty w odchudzaniu. Dietetycy wskazali kilka produktów, które zdecydowanie powinniśmy wyeliminować ze swojej diety, jeśli chcemy pozbyć się oponki na brzuchu.

Dieta na płaski brzuch. To wyeliminuj!

Po pierwsze zdaniem dietetyka powinno się wyeliminować z diety słodkie napoje i przekąski. - Wysokie spożycie cukru wiąże się ze zwiększoną ilością tłuszczu trzewnego, co z kolei przekłada się na zaburzenia metaboliczne - zaznacza dr Mrinal Pandit w rozmowie z portalem SheFinds. Kolejną rzeczą, której nie powinno być w diecie, jeśli chcemy mieć płaski brzuch są rafinowane węglowodany jak biały chleb, ryż, mąka, makaron, pizza czy ciasta. - Rafinowane węglowodany to wysoko przetworzona żywność, która poprzez obróbkę została pozbawiona błonnika i innych składników odżywczych - podkreśla dietetyczka Lisa Young.

W formie 24: dieta na dobry humor

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki