QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

2021-08-04 8:57
moda
Autor: canva

Czy nasz poczucie stylu, czy znajomi radzą się ciebie w kwestii mody, a może omijają twoje porady szerokim łukiem? Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, a ślepe podążanie za modą bywa zgubne, jednak trzeba przyznać, że są osoby, którym z powodzeniem na drugie imię można dać "wyczucie stylu". Potrafią one nawet w dresie i podczas choroby wyglądać rewelacyjnie, z łatwością przychodzi im wybieranie dodatków, a w sklepach zawsze upolują najlepszą okazję. Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, czy masz wyczucie stylu i potrafisz ubrać się odpowiednio do okazji. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy jesteś modowym ekspertem.

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu?

Dobry gust i poczucie stylu albo się ma, albo nie. Są osoby, które z łatwością potrafią dobierać dodatki i ubrania idealnie pasujące do ich urody i sylwetki, nawet w przysłowiowym worku na ziemniaki wyglądają jakby dopiero co zeszły z wybiegu. Niestety, nawet jeżeli spędzisz godziny na śledzeniu najnowszych trendów i oglądaniu pokazów mody największych projektantów nie znaczy to, że zyskasz poczucie stylu, a koleżanki będą radzić się ciebie w kwestiach modowych i urodowych. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się czy posiadasz dobry gust i można o tobie mówić "ikona stylu". Pamiętaj jednak, że to jedynie zabawa i każdy ma prawo do własnej opinii i może ubierać się i wyglądać jak tylko chce.

Budowa drugiej estakady na skrzyżowaniu Żołnierska Marsa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE