Blue City

i

Autor: Materiały prasowe Blue City

Rajdowe Lato w Mieście w Blue City

2023-07-15 20:54

Trudno wypełnić dzieciom wakacje samymi wyjazdami. Dlatego dla tych, którzy spędzają całe lub część lata w mieście Blue City wraz ATA Świat Modeli przygotowali kolejną edycję „Rajdowego Lata w Mieście”, które odbywać się będzie w Blue City od 15 lipca do 13 sierpnia i zakończy się zawodami.

„Rajdowe Lato w Mieście” to cykliczne wydarzenie, które gości w Blue City już od ośmiu lat i co roku przyciąga kilka tysięcy uczestników. Na popularność tego sportu wpływa fakt, że oprócz dobrej zabawy zdalne sterowanie modelami samochodów uczy cierpliwości, koncentracji i sportowej rywalizacji. „Rajdowe Lato w Mieście” może być również dla jego uczestników początkiem wielkiej wyczynowej przygody z modelarstwem RC.

Zobacz także: Najlepszy wakacyjny quiz. Dokąd pojechać na wakacje w Polsce? Rozwiąż test i sprawdź, gdzie spędzić urlop

W ramach „Rajdowego Lata w Mieście” w Blue City odbywać się będzie nauka jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów na dużym torze RC oraz na małym torze slotcarowym Carrera. Bezpłatne zajęcia są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 6 -14 lat i prowadzone będą przez wyspecjalizowanych instruktorów. Starsza młodzież i osoby dorosłe będą miały możliwość skorzystania z wypożyczalni samochodów zdalnie sterowanych w godzinach 16:00 – 21:00.

Rajowe Lato w Mieście zakończą zawody. Organizatorzy liczą, że weźmie w nich udział 100 uczestników kursów i zapowiadają, że każdy dostanie nagrodę. Na puchary, dyplomy, koszulki oraz inne wartościowe nagrody przeznaczono w sumie ponad 10 tys. zł.

Partnerami wydarzenia orgaznizowanego przez sklep ATA Świat Modeli i Blue City są Automobil Klub Polski, Carrera oraz BMW Bawaria Motors Janki.  

Blue City

i

Autor: Materiały prasowe Blue City
Jak zatamować krwawienie? Ta wiedza może uratować życie. Instruktaż