Niemowlę

i

Autor: Pixabay.com Niemowlę

Znaczenie imion

Rodzice nie chcą tych imion dla swoich dzieci. Panicznie sią boją, że przyniosą pecha ich pociechom

Jakie imię dla chłopca lub dziewczynki będzie najpiękniejsze i przyniesie szczęście? Przyszli rodzice często wierzą, że imię, jakie nadadzą swojemu dziecku, zdeterminuje jego osobowość, a nawet zadecyduje o tym, czy w przyszłości będzie mieć pecha lub szczęście. Dlatego spośród wielu popularnych imion, niektórych unikają jak ognia. Krąży bowiem plotka, że takie imiona często należą do pechowców. Sprawdź, które imiona, zdaniem osób przesądnych, mogą przynieść nieszczęście twojemu dziecku.

Wybór imienia dla dziecka spędza sen z powiek przyszłym rodzicom. W końcu ich pociecha będzie z nim żyć całe swoje życie. Czym kierują się rodzice, poszukując imienia dla córki lub syna? Jednym podobają się imiona tradycyjne, inny wolą te nowoczesne z zagranicznym brzmieniem. Są także tacy, którzy wierzą, że każdemu imieniu jest przypisany szereg cech, które zdeterminują osobowość mich dziecka. Przesądni rodzice uważają, że wybór imienia może zaważyć na przyszłym życiu ich malca. Ile w tym prawdy? Okazuje się, że naukowcy przeprowadzili nawet badania na ten temat i doszli do szokujących wniosków. - Mężczyźni o krótkich imionach osiągają większy sukces w życiu prywatnym. Z kolei u kobiet sytuacja jest odwrotna: im dłuższe imię, tym większe powodzenie w życiu codziennym - twierdzą badacze z Clemson University. Które imiona mogą zatem przynieść dziecku pecha?

  • Gracjan - lubi wydawać pieniądze i otaczać się markowymi, drogimi przedmiotami. Niestety to może doprowadzić, że będzie zmagać się z problemami finansowymi.
  • Alojzy - posiada skomplikowany charakter, którego nie zrozumie nawet najbliższa osoba. Wymaga od społeczeństwa akceptacji i uznania. Jeżeli to nie spotyka go, to może być przykry dla otoczenia, a nawet niebezpieczny.
  • Dagmara - często zakochuje się, jest bardzo impulsywna, kocha i nienawidzi z jednakową siłą.
  • Sabina - Nie zawsze ma szczęśliwą rodzinę, potomstwo może być nieudane, a w miłości rozczarowania. Swój dom zaniedbuje. Bywa też, że lubi zmieniać towarzystwo i przyjaciół.

ZOBACZ TEŻ: To jedno z najbardziej obciachowych imion dla chłopców. Kojarzy się z męskimi narządami i wywołuje śmiech. Oznacza "mocny" i "silny". Znasz kogoś, kto je nosi?

Sonda
Najlepsze imię dla dziecka to:
Tańczące z Promocjami 05.06
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany