SENNIK - JAJKA. Co oznacza SEN O JAJKACH? Zależy, czy były całe, czy potłuczone

2021-04-01 14:50 Julia Lindi
jajka
Autor: MelanieFHardy/ Pixabay

Jajko w wielu kulturach jest symbolem płodności i nowego życia. Okazuje się, że jest tez jednym z najstarszych sennych motywów. Sen o jajkach ma wiele znaczeń najczęściej pozytywnych, jednak sennik podaje wiele interpretacji. Wszystko zależy od kontekstu. Sprawdź co oznacza jako widziane we śnie.

Według sennika sen, w którym głównym motywem jest jajko, na ogół oznacza dobry znak. Sen o jajku lub też sen o jajkach może mieć jednak negatywny wydźwięk. Wszystko zależy od tego czy śni nam się zgniłe jajko, rozbite jajko czy może całe jajko. Znaczenie może mieć nawet jego wielkość. Sennik poddaje wiele interpretacji także w zależności od tego czy sen o jajku przyśni się kobiecie czy mężczyźnie. W tym pierwszym przypadku sen o jajku może oznaczać ciąże, a jeśli to jajko z dwoma żółtkami nawet ciążę bliźniaczą. Co dokładnie oznacza sen o jajku lub jajkach?

ZOBACZ TEŻ: SENNIK. SEN O ZMARŁYCH, to nieszczęście? Co oznacza sen o osobach, których już nie ma?

Sennik – jajko. Co oznacza sen o jajku?

Według sennika jajko może być symbolem naturalnych zdolności, których  śniący jeszcze dobrze nie odkrył. W ogólnej interpretacji widok jajka we śnie oznacza rodzinną harmonię. Zjedzenie jajek we śnie oznacza, że skończą się problemy finansowe. To dobra wróżba, która może zwiastować nagły przypływ gotówki albo propozycję lepszej pracy. Znaleźć jajka we śnie, to jak znaleźć odpowiednią drugą połówkę na jawie. To symbol silnego i trwałego związku z naszym partnerem, zapowiedź zaręczyn a nawet ślubu. Kupowanie jajek we śnie oznacza korzyści zarówno finansowe, jak i emocjonalne. Widzisz lub trzymasz jajko w dłoni? To zapowiedź zgody i harmonii w rodzinie.

Sennik  - zepsute jajko. Co oznacza sen o zepsutym jajku?

Sen w którym widzimy zepsute albo rozbite jajko jest symbolem chybionego pomysłu, rozczarowania i niezrealizowanych planów. Jeśli we śnie upuszczasz jajko to zła wróżba. Oznacza to, że ktoś rozsiewa plotki i inne niekorzystne informacje na twój temat. Sen u kurze znoszącej jajka zwiastuje nadejście dobrych wiadomości. Jajka w kurzym gnieździe widziane we śnie oznaczają dobre, rodzinne chwile. Jajko z którego wykluwa się pisklę to sen, który zapowiada korzyści finansowe, może nawet wygraną w totka! Wybieranie jajek z gniazda może być zapowiedzią związku z wdowcem lub wdową, która ma już dzieci.

NIE PRZEGAP: Pełnia Księżyca. Tego nie rób w trakcie pełni, bo pożałujesz

Sennik – malowanie jajek. Co oznacza sen o malowaniu jajek, sen o kurzych jajkach i sen strusich jajach?

Według sennika duże znaczenie ma, to o jakim jajku śnimy. Sen o kurzym jajku oznacza błogosławieństwo. Strusie jajo widziane we śnie oznacza wyzwanie, z którym będziemy musieli sami się uporać. Może nam się także przyśnić rybie jajo, co jest zwiastunem dobrego pomysłu. Jeśli jako we śnie jest białe, powinniśmy się cieszyć bo nadchodzą dobre wiadomości. Czerwone jajko – kłótnia z przyjacielem lub ostrzeżenie przed pożarem. Z kolei kolorowe jajka mogą oznaczać zmartwienia. Sen o jajkach wielkanocnych, to zapowiedź szczęścia i miłości. Czekoladowe jajko widziane we śnie dla panów oznacza spotkanie atrakcyjnej kobiety, dla pań namiętnego mężczyznę. Malowanie jajek we śnie oznacza imprezę w dużym gronie. Smażenie jajek, gotowanie jajek lub przyrządzanie potrawy, której głównym składnikiem są jaka oznacza nowe znajomości. Jednak uwaga! Sen o spalonej jajecznicy jest symbolem rutyny i marazmu, sugeruje, że czas zmienić coś w swoim życiu.

Wiosna zawitała do Parku Oliwskiego
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze